0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Autodesk® Architectural Desktop 2006 vadovas

  • Nuolaida knygai -68%
Kaina internetu: 8,69 €
Kaina knygyne: 26,99 €*
Sutaupote: 18.30 € (68%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

Autodesk® Architectural Desktop 2006 vadovas


2021-07-31 8.69 InStock
Į krepšelį
Knygos "Autodesk® Architectural Desktop 2006 vadovas" aprašymas

Šiame vadove išsamiai aprašomos Autodesk® Architectural Desktop programos priemonės ir komandos, jų pritaikymo galimybės, gausu patarimų, kaip racionaliai ir efektyviai dirbti. Rasite praktinių užduočių, kurios padės sėkmingai ir profesionaliai rengti pastatų projektus. Ši knyga – tai naujausios informacijos šaltinis Lietuvoje, kuris sutrumpins mokymosi procesą, o jūs įgysite pasitikėjimo savimi ir galėsite šia programa efektyviai parengti architektūrinius projektus.Parašykite atsiliepimą apie "Autodesk® Architectural Desktop 2006 vadovas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Knygos apie vaizdą, grafiką, animaciją

Paul F. Aubin parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Autodesk® Architectural Desktop 2006 vadovas, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Autodesk® Architectural Desktop 2006 vadovas aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Autodesk® Architectural Desktop 2006 vadovas už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Autodesk® Architectural Desktop 2006 vadovas? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Paul F. Aubin tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Autodesk® Architectural Desktop 2006 vadovas" perkama kartu