NUOLAIDOS sumuojasi! Papildoma 5% nuolaida viskam su kodu: PAPARTIS

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Gražiausios Mamulės Mū istorijos

Kaina: 14,49 €
Kaina su kodu: 13,04 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
  • Pristatysime: per 18-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Atsiėmimas Vilniuje
po 1 darbo val.

2024-06-30 14.49 InStock
Į krepšelį 13,04 € -10% su kodu
PATOGU

Knygos „Gražiausios Mamulės Mū istorijos“ aprašymas

Autorės Jujjos Wieslander ir dailininko Sveno Nordqvist knyga „Gražiausios Mamulės Mū istorijos“, kaip ir žada pavadinimas, talpina gražiausias istorijas apie nepaprastus išdykusios karvutės ir varnos nuotykius.

O jei karvės elgtųsi taip kaip žmonės? Nuo šios idėjos prasidėjo visas Jujjos Wieslander istorijų ciklas, kuris iš pradžių buvo transliuojamas per radiją. Kai karvutė persikėlė į knygeles, veikėjus iliustravo talentingas dailininkas Sven Nordqvist.

„Gražiausios Mamulės Mū istorijos“ – nuotaikinga knyga, kurioje rasite net dešimt nuotaikingų istorijų. Tai „Mamulė Mū čiuožinėja nuo čiuožyklos“, „Mamulė Mū mokosi važiuoti dviračiu“, „Mamulė Mū žuvauja“, „Mamulė Mū šoka“, „Tigrų traukiniai“, „Mamulė Mū susižeidžia“, „Mamulė Mū iškrenta iš medžio“, „Varna iškrenta iš medžio“, „Mamulė Mū žaidžia“ ir „Ar tu – man draugė?“.

Siužetai prajuokins daugelį vaikų, nes karvutė elgiasi taip pat, kaip ir jie: žaismingai, o kartais kvailai. Mamulės Mū draugė varna – proto balsas, kuris visada bando atkalbėti karvutę nuo beprotiškų poelgių. Tačiau jei nepabandysi, juk nepatirsi tikro smagumo, ar ne? Kiekviena diena turi būti šventiška ir kupina linksmybių.

Jujjos Wieslander ir Sveno Nordqvist knyga „Gražiausios Mamulės Mū istorijos“ akį traukia jaukiomis iliustracijomis, o smagus tekstas turtina mažųjų skaitytojų vaizduotę ir žodyną.

Sven Nordqvist ir Jujja Wieslander komanda sukūrė ne vieną humoro kupiną istoriją apie pašėlusią karvutę. Knygoje „Gražiausios Mamulės Mū istorijos“ rasite pačias populiariausias. Knygelės išverstos į daugiau nei trisdešimt kalbų ir mylimos visų vaikų. Neabejingi autorių kūrybai ir suaugusieji.

Menininkas ir rašytojas Sven Nordqvist daugeliui pažįstamas ir kaip istorijų apie Petsoną ir Findusą kūrėjas. Jo iliustracijos pasižymi detalių gausa, kurios puikiai papildo istoriją.

„Gražiausios Mamulės Mū istorijos“ – nuostabi knygelė vaikams, kurią rekomenduojame įsigyti internetu. Pirkti online patogu, o asortimentas jus nustebins. Turime įvairaus žanrų knygų, kurios akcijų ir išpardavimų metu kainuoja pigiau. Puiki proga sutaupyti! Atsižvelkite į skaitytojų atsiliepimus bei apžvalgas, taip pat ir į mūsų parengtą santrauką, kurioje parengėme trumpą aprašymą, įkėlėme ištraukų, nurodėme puslapių skaičių, vertėją ir kitas svarbias detales.


  • Autorius: Sven Nordqvist, Jujja Wieslander
  • Serija: Mamulė Mū
  • Leidėjas: Nieko rimto
  • Išleidimo metai: 2021
  • Knygos puslapių skaičius: 128
  • Formatas: 26x20, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094417528
  • Vertėjas: Raimonda Jonkutė
  • Iš kokios kalbos versta: švedų

Parašykite atsiliepimą apie „Gražiausios Mamulės Mū istorijos“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Skaitome kartu su vaiku

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys „Gražiausios Mamulės Mū istorijos“, kurį pristato Jujja Wieslander, Sven Nordqvist. Siūlome ne tik išsamų „Gražiausios Mamulės Mū istorijos“ aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Jujja Wieslander, Sven Nordqvist. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie „Gražiausios Mamulės Mū istorijos“. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą „Gražiausios Mamulės Mū istorijos“ dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su „Gražiausios Mamulės Mū istorijos“ perkama kartu