0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Greita, paprasta ir žydi!

5.0
(2 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina internetu: 14,49 €
Kaina knygyne: 16,99 €*
Sutaupote: 2.50 € (15%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-04-19 A. N.

Puikus vadovas auginantiems gėles!

Greita, paprasta ir žydi!


2021-07-31 14.49 InStock
Į krepšelį
Knygos "Greita, paprasta ir žydi!" aprašymas

Lengvai prižiūrimos daugiamečių žolinių augalų lysvės bet kokiam sodui. Turite sodą, bet neturite jam laiko? Norite gėlyno, bet jums trūksa išmanymo ir žinių?

Šalin liūdnas mintis, juk pagaliau turite galimybę skaitydami šią knygą „Greita, paprasta ir žydi!“ sukurti savo tobulą daugiamečių augalų gėlyną!2021-04-19

Puikus vadovas auginantiems gėles!

2021-04-08

Knygų apie gėles niekad nebus per daug. Puikus skaitinys prasidėjus pavasariui! :)

Parašykite atsiliepimą apie "Greita, paprasta ir žydi!"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Sodininkystė, daržininkystė, augalininkystė

Harald Harizm, Renata Hudak parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Greita, paprasta ir žydi!, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Greita, paprasta ir žydi! aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Greita, paprasta ir žydi! už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Greita, paprasta ir žydi!? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Harald Harizm, Renata Hudak tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Greita, paprasta ir žydi!" perkama kartu