Kalėdinė patogupirkti MUGĖ - ieškantiems dovanų! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Griovys (knyga su defektais)

Kaina: 4,29 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-12-31 4.29 InStock
Į krepšelį

Knygos "Griovys (knyga su defektais)" aprašymas

Galimas knygos brokas (gali būti likusi žymė nuo anksčiau ant knygos nugarėlės užklijuotos kainos, pageltę kai kurių knygų puslapiai, gali būti susilankstęs, subraižytas arba įplyšęs knygos viršelis).

Stiprus, paslaptingas ir išradingas Nyderlandų rašytojo Hermano Kocho romanas „Griovys“ apie nerimastingą ir paranojišką pavydo pasaulį.

Robertas Valteris yra populiarus ir visų mėgstamas Amsterdamo meras. Per Naujųjų metų priėmimą Robertas pastebi, kad jo žmona nuoširdžiai kvatojasi iš vieno miesto tarybos nario, mero pavaduotojo pokštų ir į Roberto galvą akimirksniu ateina pati baisiausia mintis. Žmona jam neištikima. Ši mintis užvaldo Roberto protą ir jo neveikia jokie argumentai. Ilga ir laiminga santuoka tampa blankia ir nereikšminga praeitimi, o Robertas jau įsivaizduoja, kaip žmona jį apgaudinėja su pavaduotoju, kuriam baisiausiai rūpi aplinkos apsauga. Su vyru, kuris miesto panoramą nori sudarkyti vėjo turbinomis.

Robertas su žmona Silvija augina dukterį Dianą. Žinoma, nei duktė, nei žmona nieko nenutuokia apie Robertą persekiojančius įtarimus ir paranoją. Dabar jo sujauktas protas tiesiog apsėstas. Anas Naujųjų metų priėmimas ženklina visos jų šeimos laimės pabaigą. Laimės, kuria meras taip ilgai džiaugėsi.

Nusprendęs, kad turi viską stebėti ir nieko nepraleisti, Robertas nusprendžia elgtis „normaliai“. Tai kainuoja be galo daug pastangų ir, be abejo, jo „normalus“ elgesys yra visiškai neįprastas šeimai. Anksčiau nuolat dirbantis ir telefone, laikraščiuose ar savo mintyse lindintis tėvas ir vyras staiga pradeda domėtis šeimos gyvenimu ir skirti šeimai itin daug dėmesio. Toks elgesys pačiam Robertui kelia tik dar didesnę paranoją ir veda į nevaldomą paniką.

Negana to, Roberto 94-erių metų tėvas pasikviečia sūnų pasikalbėti ir papasakoja, kad jie su mama nusprendė drauge numirti. Esą jie nenori apkrauti sūnaus rūpesčiais, o sveikata eina vis silpnyn, tad būtų puiki proga deramai atsisveikinti.

Romanas „Griovys“ akivaizdžiai parodo, kaip visiškai stabilus žmogus gali susipainioti savo paties baimėse ir įtarinėjimuose. Nors... gal viskas ne taip, kaip atrodo ir Robertas pirmą kartą iš tikrųjų viską mato aiškiai ir teisingai?

Originaliu, žaismingu ir ironišku Hermano Kocho stiliumi prašyta knyga „Griovys“ yra nepaprastai išmintinga, o jos istorija – žmogiškai artima.

„Hermanas Kochas sparčiai tampa vienu iš mano mėgstamiausių autorių. Trys jo romanai sudėti draugėn yra kaip žiauriai geras CD, kur kiekvienas gabalas spiria į subinę.“
Stephen King

Hermanas Kochas (g. 1953) – Nyderlandų rašytojas ir aktorius. Labiausiai išgarsėjo romanu „Vakarienė“, kuris išverstas į 25 kalbas ir parduodamas 55 šalyse. kiti du romanai „Vasarnamis su baseinu“ ir „Gelbėk mus, Marija Montaneli“ – taip pat tapo pasauliniais bestseleriais.


  • Autorius: Herman Koch
  • Leidėjas: Baltos lankos
  • Išleidimo metai: 2018
  • Knygos puslapių skaičius: 304
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094791321-BR
  • Vertėjas: Aušra Gudavičiūtė
  • Iš kokios kalbos versta: olandų

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Griovys (knyga su defektais)"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Šiuolaikinė užsienio literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Griovys (knyga su defektais)", Herman Koch. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Herman Koch su knyga "Griovys (knyga su defektais)" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Griovys (knyga su defektais)" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Herman Koch. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Griovys (knyga su defektais)" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Griovys (knyga su defektais)" perkama kartu