0

Gyvenimas su Karoliu

  • Leidėjas: Katalikų pasaulio leidiniai
  • Išleidimo metai: 2007
  • Formatas: 13x20, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 304
  • ISBN ar kodas: 9789955290

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Gyvenimas su Karoliu" aprašymas

Pokalbių su žurnalistu Dž.F. Sviderkoskiu knygoje ilgametis popiežiaus Jono Pauliaus II sekretorius ir dabartinis Krokuvos arkivyskupas Stanislavas Dzivišas skaitytojams atveria Šventojo Tėvo „slėpinį“ – žmogiškąjį Įsikūnijusio Dievo veidą. „Gyvenimas su Karoliu“ – tai liudijimas apie žmogų, kuris sugebėjo tapti dieviškosios tėvystės laidininku ir aiškintoju, kuriam pavyko sumažinti atstumą tarp dangaus ir žemės, tarp transcendencijos ir imanencijos, o taip pat padėti naujo dvasingumo, naujos tikėjimo išraiškos šių laikų visuomenėje pamatus.

Parašykite atsiliepimą apie "Gyvenimas su Karoliu"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Gyvenimas su Karoliu, kurią skaitytojams dovanoja Stanisław Dziwisz. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Stanisław Dziwisz su knyga Gyvenimas su Karoliu jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Gyvenimas su Karoliu patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Stanisław Dziwisz. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Gyvenimas su Karoliu palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Gyvenimas su Karoliu" perkama kartu