0

Palaimintoji Švč. Trejybės Elzbieta. Dvasiniai raštai

5,49 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Palaimintoji Švč. Trejybės Elzbieta. Dvasiniai raštai

  • Leidėjas: Magnificat leidiniai
  • Išleidimo metai: 2015
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 176
  • ISBN ar kodas: 9786099543345

2020-10-31 5.49 InStock
Į krepšelį
Knygos "Palaimintoji Švč. Trejybės Elzbieta. Dvasiniai raštai" aprašymas
„Man rodos, atradau savo dangų žemėje, nes dangus yra Dievas ir Dievas gyvena mano širdyje."
„Kokia laimė gyventi gerojo Dievo artume, sutikti savo Mokytoją sielos gelmėse! Daugiau niekuomet nesijaučiu viena, vis ieškau tylos, kurioje džiaugiuosi savo garbinamo Svečio buvimu."
„Jo didybės šlovei... tai nutilusi siela, tarsi lyra laukianti slėpiningo Šventosios Dvasios prisilietimo."

„Mes drįstame šiandien pasauliui pristatyti šią kontempliatyvią vienuolę, kuri gyveno paslėptą gyvenimą Dieve su Jėzumi Kristumi, nes ji yra nuostabi džiaugsmo gyventi įsišaknijus meilėje liudytoja. Ji švenčia Dievo šlovę, žinodama, kad jos sielos gilumoje gyvena Tėvas, Sūnus ir Šventoji Dvasia, kuriuose ji atpažįsta amžinai gyvą meilę. Mūsų paklydusiai žmonijai, nebegalinčiai rasti Dievo, dažnai jį iškreipiančiai, ieškančiai, ant ko galėtų statyti savo viltis, Elzbieta liudija tobulą atvirumą Dievo Žodžiui, kuriuo ji išties maitino savo maldą ir mintis, kuris jai tapo gyvenimo prasmės priežastimi ir pastūmėjo pasišvęsti Jo didybės šlovei.“

Šv. Jonas Paulius II

Iš prancūzų kalbos vertė Teresė Būgaitė

Parašykite atsiliepimą apie "Palaimintoji Švč. Trejybės Elzbieta. Dvasiniai raštai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Palaimintoji Švč. Trejybės Elzbieta. Dvasiniai raštai, kurią skaitytojams dovanoja Parengė R. P. Philipon. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Parengė R. P. Philipon su knyga Palaimintoji Švč. Trejybės Elzbieta. Dvasiniai raštai jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Palaimintoji Švč. Trejybės Elzbieta. Dvasiniai raštai patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Parengė R. P. Philipon. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Palaimintoji Švč. Trejybės Elzbieta. Dvasiniai raštai palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Palaimintoji Švč. Trejybės Elzbieta. Dvasiniai raštai" perkama kartu