Knygų rinkiniai IKI -30% PIGIAU! Naršykite čia >>

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Gyvenimo knyga

Kaina: 32,99 €
Kaina su kodu: 29,69 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
Lietuvoje
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2024-05-31 32.99 InStock
Į krepšelį 29,69 € -10% su kodu
PATOGU

Knygos „Gyvenimo knyga“ aprašymas

Knygoje „Gyvenimo knyga“ šv. Jėzaus Teresė aprašo savo gyvenimą nuo vaikystės iki pirmojo basųjų karmeličių vienuolyno įkūrimo Aviloje. Tačiau tai yra ne šv. Jėzaus Teresės memuarai, suprantami šiuolaikine šio žodžio prasme, o veikiau dvasinė biografija.

„Gyvenimo knyga“ – pirmas didelės apimties šv. Jėzaus Teresės kūrinys, kuriuo ji save iš tiesų įsisąmonina kaip rašytoją ir, anot F. Lázaro Carreterio, „labiausiai sukrečiantis veikalas, intensyviausias mūsų literatūroje sutinkamas sielos atsiskleidimas“.

Naujasis vertimas iš ispanų kalbos su gausiomis redakcinėmis pastabomis ir nuorodomis pateikia spalvingą XVI a. Ispanijos gyvenimo panoramą ir suteikia daug istorinės informacijos.Parašykite atsiliepimą apie „Gyvenimo knyga“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Knygos apie šventuosius ir jų gyvenimus

Šv. Jėzaus Teresė Avilietė pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą „Gyvenimo knyga“, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos „Gyvenimo knyga“ aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos „Gyvenimo knyga“ už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą „Gyvenimo knyga“? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Šv. Jėzaus Teresė Avilietė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su „Gyvenimo knyga“ perkama kartu