0

Pirkėjų atsiliepimai

Gyveno kartą Uvė

5.0
(2 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina internetu: 11,99 €
Kaina knygyne: 14,49 €*
Sutaupote: 2,50 € (18%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-11-14 Gabija

Ji NUOSTABI! tiek juoko skaitant knygą ir tiek ašarų knygos gale, jau senai turėjau.
Toks įdomus pasakojimas, ir koks įdomus ir nuostabus žmogus tas Uvė!
Autoriaus sugebėjimas, taip perteikti veikėją - nerealus! Manau čia pirmoji, bet tikrai ne paskutinė autoriaus knyga, kurią skaitysiu!
O šiaip daugiau neturiu ką ir pasakyti, tiesiog, imkit ir skaitykit ją visi, kurie dar neskaitė jos!


2022-05-31 11.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Gyveno kartą Uvė" aprašymas

Uvei 59-eri. Žmonės jį laiko senu bambekliu ir „piktu kaimynu iš pragaro“. Bet Uvė kitos nuomonės: jei žmogus nevaikšto su kvaila šypsena, tai dar nereiškia, kad jis yra piktas.

Labiau už viską Uvei patinka tvarka ir pastovumas – kai niekas nesikeičia ir visi laikosi nusistovėjusių taisyklių. Todėl visą gyvenimą jis vairuoja tik SAAB markės automobilius ir kiekvieną rytą pradeda tikrindamas kvartalą: apeina aplinkines gatves, sustato į vietą paliktus dviračius, apžiūri, ar kaimynai tinkamai rūšiuoja atliekas. Ir visai nesvarbu, kad jau keleri metai, kai jis nebe bendrijos pirmininkas. Kas nors juk turi rūpintis tvarka!

Uvės gyvenimas ramiai teka pagal griežtai nusibrėžtą planą. Kol vieną lapkričio rytą jis... sulaukia naujų kaimynų. Šie įsikelia su didžiausiu triukšmu ir net aplanksto Uvės pašto dėžutę – mat naujasis kaimynas nemoka važiuoti atbulas su priekaba. Ką jau kalbėti, kad kvartale apskritai draudžiamas eismas! Negana to, kieme įjunksta lankytis nususęs katinas apkandžiota ausimi...

Netikėti įvykiai ir neprašyti dvikojai bei keturkojai įsibrovėliai pradeda versti vyro gyvenimą aukštyn kojom, ir pamažu ima aiškėti, kad už pavyzdingai nešiojamos bambeklio ir pagiežingo pedanto kaukės slepiasi kitas Uvė bei niekam nežinoma jo istorija.

Uvės ir visos jo prižiūrimos sublokuotų namų bendrijos gyvenime prasideda didelės permainos...

"Gyveno kartą Uvė" - tai labai šilta knyga, kuri ir prajuokins, ir sugraudins.

Su meile ir puikiu skandinavišku humoru papasakota labai tikroviška istorija apie nepaprastai mielą bambeklį, kurio neįmanoma neįsimylėti, privers susimąstyti apie mus pačius – mūsų vienatvę, draugystes, meilę.

Iš švedų kalbos vertė Raimonda Jonkutė


  • Autorius: Fredrik Backman
  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2021
  • Knygos puslapių skaičius: 328
  • Formatas: 14x24, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786090112977

Kiti taip pat domėjosi


2021-11-14

Ji NUOSTABI! tiek juoko skaitant knygą ir tiek ašarų knygos gale, jau senai turėjau.
Toks įdomus pasakojimas, ir koks įdomus ir nuostabus žmogus tas Uvė!
Autoriaus sugebėjimas, taip perteikti veikėją - nerealus! Manau čia pirmoji, bet tikrai ne paskutinė autoriaus knyga, kurią skaitysiu!
O šiaip daugiau neturiu ką ir pasakyti, tiesiog, imkit ir skaitykit ją visi, kurie dar neskaitė jos!

2021-04-28

tobula:) beveik juodas humoras bei neįtikėtino gylio jausmų ir santykių pasaulis, ko visai negali tikėtis po pirmo knygos ketvirtadalio

Parašykite atsiliepimą apie "Gyveno kartą Uvė"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Šiuolaikinė užsienio literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Gyveno kartą Uvė", Fredrik Backman. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Fredrik Backman su knyga "Gyveno kartą Uvė" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Gyveno kartą Uvė" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Fredrik Backman. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Gyveno kartą Uvė" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Gyveno kartą Uvė" perkama kartu