Knygų rinkiniai IKI -30% PIGIAU! Naršykite čia >>

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Gyvūnų išlaisvinimas

5.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina: 11,99 €
Kaina su kodu: 3,60 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-09-30 Simona

Labai gera knyga, kurią perskaičius yra daug peno apmąstymams.


2024-05-31 11.99 InStock
Į krepšelį 3,60 € -70% su kodu
PATOGU

Knygos „Gyvūnų išlaisvinimas“ aprašymas

Australų filosofo Peter Singer knyga „Gyvūnų išlaisvinimas“ pirmą kartą pasirodė prieš keturiasdešimt penkerius metus (1975-tais). Nuo to laiko ji ne tik neprarado savo aktualumo, bet kasmet tampa vis svarbesne šiuolaikinėje visuomenėje. Ji ne vieną žmogų privertė susimąstyti apie ilgalaikį žiaurų elgesį su gyvūnais bei negailestingą jų išnaudojimą savo gerovei.

Daugelis žmonių valgo mėsą, avi odinius batus, naudoja su gyvūnais testuotą kosmetiką ar vartoja vaistus, kuriuos medikai išbandė ant žiurkių. Tačiau retas pagalvoja, kokią kaina iš tiesų yra mokama ir kaip tie gerovės dalykai pasiekia mūsų šaldytuvus ar vonios spinteles.

Peter Singer knygoje „Gyvūnų išlaisvinimas“ pasakoja apie fermas, kuriose gyvuliai auginami maistui, apie laboratorijas, kuriuose testuojami vaistai bei kosmetika.

Autorius nespekuliuoja mitais – jis remiasi surinktais faktais apie tokių vietų žiaurumą ir nepagarbą gyvūnams. Knygoje neraste aklo teismo, rašytojas siūlo alternatyvas, kelia etinius bei filosofinius klausimus. Ar tikrai žmogus yra aukštesnė būtybė už gyvūnus ir kas jį tokiu padarė? Autoriaus nuomone rūšizmas, kuomet vienos rūšies interesai yra iškeliami aukščiau už analogiškus kitos rūšies interesus, yra tokia pati diskriminacija kaip rasiszmas ar seksiszmas.

Pasirodžiusi knyga padarė didelę įtaką visuomenei. Pamažu pradėjo keistis žmonių požiūris į elgesį su gyvūnais. Šiais laikais vis dažniau išgirstame apie knygoje minimas problemas. Daugybė žmonių ėmėsi veikti prieš išnaudojimą ir žiaurų elgesį. Įvairios grupės skatina nepirkti produktų iš tų gamintojų, kurie testuoja priemones su gyvūnais, siūlo rinktis atsakingus, etiškus ūkius ir apskritai pergalvoti savo vertybes. Žiaurus elgesys su gyvūnais yra tik viena iš daugybės bėdų. Verta nepamiršti, kad pramoniniai ūkiai smarkiai kenkia gamtai ir kelia globalinį atšilimą, kuris savo ruožtu daro įtaką daugybei planetos pokyčių. Taigi, viskas susiję – „Gyvūnų išlaisvinimas“ skirta kiekvienam žmogui, kuriam rūpi Žemės ateitis.

Peter Singer gimė 1946-tais metais, Australijoje. Šiuo metu jis gyvena JAV ir Princtono universitete veda bioetikos paskaitas. Knyga „Gyvūnų išlaisvinimas“ yra laikoma vienu svarbiausių kūrinių istorijoje gyvūnų teisių tema. Autorius iš viso parašė daugiau nei penkioliką knygų, kuriose nagrinėjami įvairūs etiniai klausimai.

Iš anglų kalbos vertė Tadas Juras


  • Autorius: Peter Singer
  • Leidėjas: Kitos knygos
  • Išleidimo metai: 2020
  • Knygos puslapių skaičius: 384
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094274138

Kiti taip pat domėjosi


2021-09-30

Labai gera knyga, kurią perskaičius yra daug peno apmąstymams.

Parašykite atsiliepimą apie „Gyvūnų išlaisvinimas“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Mokslo populiarinimo knygos

Peter Singer pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą „Gyvūnų išlaisvinimas“, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos „Gyvūnų išlaisvinimas“ aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos „Gyvūnų išlaisvinimas“ už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą „Gyvūnų išlaisvinimas“? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Peter Singer tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su „Gyvūnų išlaisvinimas“ perkama kartu