0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Hausas ir psichologija. Žmogiškumas neveža

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2021-10-31 10.11 SoldOut

Knygos "Hausas ir psichologija. Žmogiškumas neveža" aprašymas

Nauja knyga apie Dr. Hauso personažą visiems šio serialo ir psichologijos gerbėjams.


Ar pasitelkdamas humorą Hausas mėgina nuslėpti savo tikrąjį „aš“?

Kada mėgavimasis tampa priklausomybe?

Ar įmanoma Taubą padaryti laimingą?

Kokią įtaką Kameron praeitis daro jos būsimiems santykiams?

Kodėl visi meluoja?


Gregoris Hausas yra medicinos genijus ir į Šerloką Holmsą panašus personažas, tačiau tuo pat metu jis yra pats sau priešas. Kuo šis piktas ir arogantiškas veikėjas mums taip patinka? Knygoje „Hausas ir psichologija“ pateikiamas nepaprastai įdomus psichologinis Gregorio Hauso ir jo komandos vaizdas. Hausas – herojus ar antiherojus? Ar Vilsonui reikia emocinio Hauso palaikymo? Ar visi seriale rodomi santykiai pasmerkti žlugti? Atsakymai į šiuos klausimus ne tik padės dar labiau įvertinti savo mėgstamus herojus, bet ir įdėmiai pažvelgti į save. Kodėl apgaudinėjame kitus žmones? Kas yra priklausomybė? Ar galime padėti kitiems, nieko už tai nesitikėdami? Sujungę psichologijos mokslo teoriją su naujausiais psichologų tyrimais knygoje „Hausas ir psichologija“ autoriai padės suprasti tikruosius serialo veikėjų elgesio motyvus.


Iš anglų kalbos vertė Linas Vasara


Parašykite atsiliepimą apie "Hausas ir psichologija. Žmogiškumas neveža"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Hausas ir psichologija. Žmogiškumas neveža", kurią skaitytojams dovanoja Ted Cascio, Leonard L. Martin. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Ted Cascio, Leonard L. Martin su knyga "Hausas ir psichologija. Žmogiškumas neveža" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Hausas ir psichologija. Žmogiškumas neveža" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Ted Cascio, Leonard L. Martin. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Hausas ir psichologija. Žmogiškumas neveža" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Hausas ir psichologija. Žmogiškumas neveža" perkama kartu