Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Herojaus kodas. Įspūdingų gyvenimų stulbinančios pamokos

Kaina: 6,49 €
Kaina su kodu: 3,24 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
  • Pristatysime: per 18-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2024-04-30 6.488 InStock
Į krepšelį 3,24 € -50% su kodu
PATOGU

Knygos "Herojaus kodas. Įspūdingų gyvenimų stulbinančios pamokos" aprašymas

„Herojaus kodas“ – admirolo McRaveno skambi duoklė tikriems, kasdieniams herojams, per daugelį metų sutiktiems pradedant mūšio laukais, ligoninėmis ir baigiant universitetais. Tai duoklė žmonėms, dirbusiems savo darbą tam, kad išgelbėtų pasaulį.

Augdamas Teksase Billas McRavenas svajojo tapti herojumi. Jis troško apsisiausti pelerina ir savo supergaliomis apsaugoti žemę nuo sunaikinimo. Tačiau paaugęs ir pamatęs pasaulio, pastebėjo, jog tikrų didvyrių sutikdavo visur, kur nukeliaudavo – ir nė vienas jų neturėjo jokių supergalių. Jie nebuvo apsisiautę pelerinomis ir nedėvėjo gobtuvų. Vis dėlto visi jie turėjo savybių, suteikusių galią padėti kitiems, padaryti teigiamų pokyčių, išgelbėti pasaulį. Jie turėjo narsos, ir fizinės, ir moralinės, nuoširdumo, ryžto pasiaukoti bei gilaus sąžinės jausmo.

„Herojaus kodas“ nėra nei šifras, nei galvosūkis, nei slapta žinutė. Tai elgesio kodeksas; iš dorybių išmokstamos pamokos, galinčios tapti mūsų charakterio pagrindu kuriant garbės ir pagarbos vertą gyvenimą.

„Neįtikėtina... McRaveno pasakojimai leidžia žvilgtelėti į karo meto lyderio gyvenimą.“
Publishers Weekly

„Įtraukianti... Knyga „Herojaus Kodas“ daugiau nei autobiografija, daugiau nei šių laikų karo istorijos pasakojimas ir kur kas daugiau nei vieno nepaprasto žmogaus patirčių visuma. McRavenas puikaus stiliaus proza skaitytojams suteikia ne vien galimybę kitų akimis patirti drąsiausius nuotykius bei vadovauti elitiniams kariams, traukiantiems į pavojus; jis taip pat pasidalina praktiška, kasdiene išmintimi.“
Booklist (Starred Review)

„Šią knygą turėtų perskaityti visi Amerikos lyderiai... „Herojaus kodas“ jūsų vaikus ir anūkus įkvėps tapti bet kuo, kuo tik jie gali. Tai knyga, kurią vertėtų aptarti su jūsų vadovų komanda. Tai suteiks akstino pasiekti bendrus tikslus. Visų svarbiausia, tai knyga, suvirpinsianti jūsų širdį.“
Wall Street Journal

„Knygoje apstu asmeniškų pasakojimų apie vidinius nacionalinio saugumo dalykus... McRaveno pamokomis, kaip ir jo universiteto baigimo ceremonijai skirta kalba, galima pasinaudoti ne vien „klojant lovą“. Šioje dešimties skyrių knygoje aprašomos pamokos apie tai, kaip atsitiesti patyrus nesėkmę, pasipriešinti blogiukams bei suteikti vilties kitiems.“
Washington Post

„MacRavenas į šią nedidelę galingą knygą sutalpino pamokas, kurias išmoko „jūros ruonių“ apmokymuose ir per beveik keturis dešimtmečius vykdytas specialiąsias operacijas.“
USA Today

„Išskirtinai paprasta... puiki, protinga ir glausta knyga.“
Forbes

„McRaveno nuotykiai įkvėps skaitytojus, besidominčius svarbiausiais specialiųjų operacijų komandos darbais.“
Kirkus

„Pakerianti.“
Texas Monthly

Admirolas Williamas H. McRavenas yra geriausiai parduodamų knygų „Kaip pasiklosi, taip išsimiegosi“, Sea Stories: My Life in Special Operations bei „Herojaus kodas: įspūdingų gyvenimų stulbinančios pamokos“ autorius. Trisdešimt septynerius metus trukusios karjeros „Jūros ruoniuose“ metu jam teko užimti visus vadovaujančius postus. Keturių žvaigždučių admirolo paskutinės pareigos – visų JAV Specialiųjų operacijų pajėgų vadas. Išėjęs į pensiją, tapo Teksaso universiteto sistemos pirmininku (2015–2018). Šiuo metu su žmona Gorgeanna gyvena Ostine, Teksaso valstijoje.


  • Autorius: William H. McRaven
  • Leidėjas: Liūtai ne avys
  • Išleidimo metai: 2022
  • Knygos puslapių skaičius: 160
  • Formatas: 12x18, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094930133
  • Vertėjas: Saulius Juozapavičius

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Herojaus kodas. Įspūdingų gyvenimų stulbinančios pamokos"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Sėkmės istorijų knygos

William H. McRaven pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Herojaus kodas. Įspūdingų gyvenimų stulbinančios pamokos", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Herojaus kodas. Įspūdingų gyvenimų stulbinančios pamokos" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Herojaus kodas. Įspūdingų gyvenimų stulbinančios pamokos" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Herojaus kodas. Įspūdingų gyvenimų stulbinančios pamokos"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, William H. McRaven tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Herojaus kodas. Įspūdingų gyvenimų stulbinančios pamokos" perkama kartu