0

Vidinė tyla yra raktas

Kaina internetu: 8,99 €
Kaina knygyne: 9,99 €*
Sutaupote: 1.00 € (11%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Vidinė tyla yra raktas

  • Leidėjas: Tobulėjimo projektai
  • Išleidimo metai: 2020
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 224
  • ISBN ar kodas: 9786098210262

2021-03-31 8.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Vidinė tyla yra raktas" aprašymas

Kultinės knygos „Kliūtis paversk galimybėmis“ autorius Ryan Holiday senovės išmintį populiarina tarp sporto, politikos ir technologijų lyderių. Savo naujoje knygoje „Vidinė tyla yra raktas“ jis remiasi nesenstančia stoicizmo ir budizmo filosofija bei parodo, kad vidinė tyla yra slaptasis raktas padedantis ryžtingai eiti į priekį.

Visi puikūs lyderiai, mąstytojai, menininkai, sportininkai ir vizionieriai turi vieną bendrą savybę. Ji padeda išvengti blaškymosi,  susikoncentruoti į tikslą ir elgtis teisingai. Ryan Holiday šią savybę vadina vidinę tyla. Vidinė tyla leidžia išlikti stabiliems, kai visas aplinkinis pasaulis chaotiškai sukasi aplink jus.

Knygoje „Vidinė tyla yra raktas“ autorius nurodo kelią, kaip pasiekti šį senovinį, tačiau šiandien itin tinkamą gyvenimo būdą. Remdamasis įvairiais didžiausiais istorijos mąstytojais, pradedant Konfucijumi ir Seneka, Marku Aurelijumi ir baigiant Thich Nhat Hanh, Džonu Stiuartu Mill bei Nyče, jis tvirtina, kad vidinė tyla nėra neveiklumas, tai yra durys į meistriškumą, discipliną ir susitelkimą.

Ryan Holiday knygoje pateikė ir realių garsių žmonių, supratusių vidinės tylos galią, gyvenimo pavyzdžių. Tai ir žymus beisbolininkas Sadaharu Oh, kuris studijavo Dzen ir tai padėjo jam tapti geriausiu žaidėju. Tai ir Vinstonas Čerčilis, kuris derino savo viešą politinį gyvenimą su statybos darbais ir tapyba dvare ir taip sugebėjo išgelbėti pasaulį nuo susinaikinimo. Tai ir Ana Frank, kurią rašymas ir meilė gamtai vedė per neįsivaizduojamas negandas.

Šiandien žmonės yra sugniuždyti labiau nei bet kada. „Vidinė tyla yra raktas“ – priemonė, kuri yra priešnuodis nuo visą parą ūžiančios žiniasklaidos ir socialinės medijos. Vidinė tyla, kurios visi siekiame, yra raktas į prasmingą gyvenimą ir pasitenkinimą.

Amerikietis Ryan Holiday yra bestselerių autorius, žurnalistas, redaktorius ir marketingo guru. Ryan Holiday knygos yra verčiamos į daugiau nei trisdešimt kalbų ir patenka į pardavimų topus visame pasaulyje. 2012-tais metais pasirodžiusi debiutinė knyga „Trust Me, Fm Lying: Confessions of a Media Manipulator“ žaibiškai išpopuliarėjo, o viso pasaulio dėstytojai nevengia jos naudoti savo paskaitose. Marketingo ir žmonių santykių specialisto įkurta kompanija patarinėjo milžiniškos kompanijos ir garsiausiems pasaulio muzikantams bei rašytojams.

Parašykite atsiliepimą apie "Vidinė tyla yra raktas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Sėkmės istorijų knygos

Ryan Holiday parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Vidinė tyla yra raktas, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Vidinė tyla yra raktas aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Vidinė tyla yra raktas už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Vidinė tyla yra raktas? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Ryan Holiday tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Vidinė tyla yra raktas" perkama kartu