NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Smartpost paštomatus nuo 15€

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 15 € *

Hibridinės procesų stebėsenos ir valdymo sistemos

Kaina: 10,73 €
Kaina su kodu: 9,65 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
  • Pristatysime: per 18-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2024-02-29 10.727 InStock
Į krepšelį

Knygos "Hibridinės procesų stebėsenos ir valdymo sistemos" aprašymas

Pastaraisiais metais kuriant technologinių procesų valdymo sistemas vis dažniau taikomi hibridiniai modeliavimo bei valdymo metodai ir hibridinės sistemos. Knygoje analizuojami hibridinio modeliavimo ir valdymo metodai, algoritmai, programinė įranga šiems metodams realizuoti, šių metodų efektyvumas ir kylančios metodų taikymo problemos. Taip pat aptariamas hibridinių metodų taikymas procesų duomenų analizei, procesų stebėsenai, procesų modeliavimui ir optimizavimui. Leidinys skirtas valdymo technologijų magistro studijų programų studentams.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Hibridinės procesų stebėsenos ir valdymo sistemos"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Knygos apie kompiuterius

Vytautas Galvanauskas, Rimvydas Simutis pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Hibridinės procesų stebėsenos ir valdymo sistemos", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Hibridinės procesų stebėsenos ir valdymo sistemos" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Hibridinės procesų stebėsenos ir valdymo sistemos" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Hibridinės procesų stebėsenos ir valdymo sistemos"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Vytautas Galvanauskas, Rimvydas Simutis tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Hibridinės procesų stebėsenos ir valdymo sistemos" perkama kartu