NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Smartpost paštomatus nuo 15€

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 15 € *

Lietuviškos informatikos ir kompiuterijos terminijos tyrimai

Kaina: 15,25 €
Kaina su kodu: 13,72 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Smartpost paštomatus Lietuvoje
  • Pristatysime: per 18-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2024-02-29 15.245 InStock
Į krepšelį

Knygos "Lietuviškos informatikos ir kompiuterijos terminijos tyrimai" aprašymas

Monografijoje „Lietuviškos informatikos ir kompiuterijos terminijos tyrimai“ lingvistiškai tiriami kiek daugiau nei trisdešimties metų laikotarpio lietuvių kalbos vartosenoje funkcionuojantys informatikos ir kompiuterijos terminai, vertinama lietuviškos šių sričių terminijos būklė ir pokyčiai.

Monografijos dalis rengė dr. Albina Auksoriūtė, Jolanta Gaivenytė-Butler, Solvita Labanauskienė, dr. Asta Mitkevičienė, dr. Robertas Stunžinas, dr. Alvydas Umbrasas, dr. Palmira Zemlevičiūtė. Kiekvienas iš jų naudojo skirtingus tyrimo šaltinius ir metodus, todėl kiekvienos dalies pabaigoje pateikiami atskiri šaltinių sąrašai. Monografiją sudaro turinys, įvadas, septynios dalys, kurias vienija bendra – lietuviškos informatikos ir kompiuterijos terminijos – tema, bendrosios išvados, literatūros ir papildomų šaltinių sąrašas bei santrauka anglų kalba.

Monografija papildys lietuvių terminologijos sinchroninius tyrinėjimus. Ji turėtų būtų naudinga tiek kalbininkams, tiek informatikos ir kitų sričių specialistams, dėstytojams, vertėjams, redaktoriams, studentams ir visiems, kam rūpi lietuvių mokslo kalba ir terminija.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Lietuviškos informatikos ir kompiuterijos terminijos tyrimai"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Knygos apie kompiuterius

pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Lietuviškos informatikos ir kompiuterijos terminijos tyrimai", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Lietuviškos informatikos ir kompiuterijos terminijos tyrimai" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Lietuviškos informatikos ir kompiuterijos terminijos tyrimai" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Lietuviškos informatikos ir kompiuterijos terminijos tyrimai"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Lietuviškos informatikos ir kompiuterijos terminijos tyrimai" perkama kartu