⭐Mūsų 21-ojo GIMTADIENIO FIESTA! Ypatingi pasiūlymai ir šventinės kainos Jums! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Hidraulinių pavarų skaičiavimo metodika ir uždaviniai

Kaina: 6,49 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2023-02-28 6.49 InStock
Į krepšelį

Knygos "Hidraulinių pavarų skaičiavimo metodika ir uždaviniai" aprašymas

Mokomosios knygos "Hidraulinių pavarų skaičiavimo metodika ir uždaviniai" tikslas – suteikti studentams galimybę įgyti praktinių įgūdžių hidraulinių sistemų panaudojimo, veikimo analizės, projektavimo ir pagrindinių parametrų skaičiavimo srityje.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Hidraulinių pavarų skaičiavimo metodika ir uždaviniai"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Hidraulinių pavarų skaičiavimo metodika ir uždaviniai", Stanislovas Žiedelis. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Stanislovas Žiedelis su knyga "Hidraulinių pavarų skaičiavimo metodika ir uždaviniai" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Hidraulinių pavarų skaičiavimo metodika ir uždaviniai" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Stanislovas Žiedelis. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Hidraulinių pavarų skaičiavimo metodika ir uždaviniai" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Hidraulinių pavarų skaičiavimo metodika ir uždaviniai" perkama kartu