NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Smartpost paštomatus nuo 15€

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 15 € *

Hidraulinių pavarų skaičiavimo metodika ir uždaviniai

Kaina: 6,89 €
  • Pristatysime: per 18-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2024-02-29 6.89 InStock
Į krepšelį

Knygos "Hidraulinių pavarų skaičiavimo metodika ir uždaviniai" aprašymas

Mokomosios knygos "Hidraulinių pavarų skaičiavimo metodika ir uždaviniai" tikslas – suteikti studentams galimybę įgyti praktinių įgūdžių hidraulinių sistemų panaudojimo, veikimo analizės, projektavimo ir pagrindinių parametrų skaičiavimo srityje.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Hidraulinių pavarų skaičiavimo metodika ir uždaviniai"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Knygos apie mechaniką, mašinas

Stanislovas Žiedelis pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Hidraulinių pavarų skaičiavimo metodika ir uždaviniai", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Hidraulinių pavarų skaičiavimo metodika ir uždaviniai" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Hidraulinių pavarų skaičiavimo metodika ir uždaviniai" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Hidraulinių pavarų skaičiavimo metodika ir uždaviniai"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Stanislovas Žiedelis tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Hidraulinių pavarų skaičiavimo metodika ir uždaviniai" perkama kartu