Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Hobitas, arba Ten ir atgal

4.9
(40 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina: 17,26 €
Kaina su kodu: 12,43 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
 • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-06-30 Darius

Hobitas nėra šiaip sau knyga, tai aukščiausios prabos meno kūrinys, kuris stovi pačiame fantastikos pasaulio Olimpo viršūnėje. Apmaudžiausia tai, kad Tolkenas negavo Nobelio... va čia tai kažkoks nesusipratimas.


2024-04-30 17.259 InStock
Į krepšelį 12,43 € -28% su kodu
PATOGU

Knygos "Hobitas, arba Ten ir atgal" aprašymas

Rašytojo J. R. R. Tolkien vardas fantastinės literatūros pasaulyje šviečia ryškiausiomis raidėmis. Jo maginės fantastikos trilogija „Žiedų valdovas“ laikoma žanro Biblija, įkvėpusi daugelį kitų kūrėjų. Tačiau šiame cikle vystomo siužeto priešistorė prasidėjo knygoje „Hobitas, arba ten ir atgal“.

„Hobitas, arba ten ir atgal“ turėjo būti pasaka autoriaus vaikams. Nykštukų nuotykiai, hobito Bilbo kova su slibinu ir daug kitų magiškų nutikimų visiems taip patiko, kad J. R. R. Tolkien išleido knygą. Jo nuostabai „Hobitas“ buvo populiari ne tik tarp vaikų, bet ir tarp suaugusių skaitytojų. Gerbėjai ilgai maldavo tęsinio, kurio galiausiai sulaukė „Žiedų valdovo“ trilogijos pavidalu.

Būtent knygoje „Hobitas, arba ten ir atgal“ skaitytojai pirmą kartą pateko į nepaprastai detalų ir įdomų Viduržemio pasaulį, kuriame autorius apgyvendino hobitus, goblinus, elfus, trolius, nykštukus, žmones ir burtininkus. J. R. R. Tolkien skyrė dėmesio kiekvienai detalei, sugalvojo specialiąją kalbą, Viduržemio mitologiją ir istoriją.

Beje, šiandien hobitai yra dažni fantastinių knygų svečiai, tačiau toks veikėjas pirmą kartą pasirodė būtent šioje knygoje. Hobitas Bilbo gyveno ramiai ir neišsišokdamas. Jis nemėgo nei dėmesio, nei draugijos, nei kelionių. Todėl visai neapsidžiaugė, kai į jo olą užsuko burtininkas Gendalfas, o jam iš paskos sugužėjo būrys nykštukų.

Visi jie užsuko ne maloniai pasišnekučiuoti. Nykštukai prašo pagalbos žygyje į Vienišąjį kalną, kurį užvaldė baisusis slibinas Smogas. Bilbo nesižavi mintimi, tačiau sutinka padėti ir margaspalvė šutvė iškeliauja į didžiausią savo gyvenimo nuotykį. Permainingi įvykiai, smagių veikėjų gausa ir šmaikštūs dialogai neleis nuobodžiauti, o tradicinė gėrio ir blogio kova sukels sveiką jaudulį.

„Hobitas, arba ten ir atgal“, kaip ir vėlesni autoriaus kūriniai, buvo ekranizuotas. Filmas sulaukė milžiniško populiarumo, o Viduržemio pasaulis pasiekė ne tik didžiuosius ekranus, bet ir vaizdo žaidimų entuziastų kompiuterius. Smagi istorija rekomenduojama visiems, kurie nori susipažinti su maginės fantastikos žanru, mėgsta nuotykius ir vaizdžiais aprašymais turtingas istorijas.

John Ronald Reuel Tolkien (1892-1973) – britų autorius, filologas, Oksfordo universiteto profesorius. Trauką rašymui jis pajuto dar besimokydamas mokykloje, susižavėjęs kalbos grožiu ir pats ėmė kurti dirbtines kalbas. Baigęs studijas Oksfordo universitete J. R. R. Tolken dalyvavo Pirmajame pasauliniame kare, po jo grįžo dirbti universitete, pradėjo rašyti sakmių knygą. Teigiama, kad pirmą knygos sakinį „Hobitas, arba ten ir atgal“ sakinį „Giliai po žeme, oloje, gyveno hobitas“ jis parašė ant lapelio pagautas nuobodulio akimirkos, tada kai taisė studentų darbus. Taip gimė viena garsiausių pasaulyje fantastinių knygų.

Sudomino trumpas aprašymas? Siūlome knygą įsigyti internetu. Apžvalgos bei atsiliepimai neleidžia abejoti, ar šis kūrinys vertas dėmesio. Priminsime, kad akcijų ir išpardavimų metu daug knygų kainuoja pigiau. Pasirinkimą palengvina leidinių santrauka su ištraukomis, puslapių skaičiumi ir kitomis detalėmis. Knygas pirkti online patogu!


 • Pavadinimas originalo kalba: The Hobbit, or There and Back Again
 • Autorius: J. R. R. Tolkien
 • Serija: Žiedų valdovas
 • Leidėjas: Alma littera
 • Išleidimo metai: 2020
 • Knygos puslapių skaičius: 296
 • Formatas: 14x21, kieti viršeliai
 • ISBN ar kodas: 9786090142486
 • Vertėjas: Bronė Balčienė
 • Iš kokios kalbos versta: anglų

Kiti taip pat domėjosi


2021-06-30

Hobitas nėra šiaip sau knyga, tai aukščiausios prabos meno kūrinys, kuris stovi pačiame fantastikos pasaulio Olimpo viršūnėje. Apmaudžiausia tai, kad Tolkenas negavo Nobelio... va čia tai kažkoks nesusipratimas.

2021-06-30

Labai patiko kokevie , visiskai lengva isijausti . megavausi kiekvienu sakiniu, kiekviena eilute.

2021-06-29

Gėda gėda gėda, bet nesu skaičiusi, nei filmo mačiusi. Tikiuosi bus puikus laikas atostogų metu.

2021-06-29

Pamenu pusbrolis pasakojo apie Ziedų valdova ir Hobita kaip apie kažka tokio kas yra slapta ir skirta tik išrinktiesiiems. Tai man visad ir liko tai magiška ir nepaprasta.

2021-06-28

Pirkau krikšo sūnui visas dalis, Hobitą ir žiedų valdovą. tikiuosi patiks, nes čia juk fantastikos klasika.

2021-06-28

neskaityti negalima praleisti.
patys kableli pasidėkite kur norit :)

2021-06-23

Kuomet knyga pakliuvo man į rankas, dar labiau įsigilinau į ją, nei į filmą.

2021-06-22

Manau, turėčiau tiesiog pasakyti: ši knyga buvo nuostabi, gerai praleistas laikas.

2021-06-21

Man sunku patikėti, kad yra žmonių, kurie nė nenutuokia, apie ką knyga.  Laaabai patiko.

2021-06-18

Visi išprotėję dėl šios knygos, o aš skaičiau ir man nepatiko. Daug magiškų istorijų sukurta, keista, kad būtent ši sulaukė tokio populiarumo.

2021-06-18

Niekada nepabos ši istorija, galima kaskart žiūrėti filmą, atsiversti knygą ir visada bus įdomu. Neįtikėtina istorijos atmosfera.

2021-06-17


Mačiau tik filmą, iki knygos dar nepriėjau dėl laiko stokos, bet tikiuosi šias atostogas pagaliau praleisti su Bilbu ir visa kieta jo komanda.

2021-06-17

Aš iš tų retų skeptikų, kurie taip ir nesuprato, kuo Hobitas ir Žiedo brolija tokie ypatingi, bet anadien atsitiktinai į rankas pakliuvo Hobito knyga, ir dabar jau nebegaliu atsiplėšti, neįtikėtinai įdomu.

2021-06-16

man žiedų valdovas ir visos dalys, įskaitant ir Hobitą, yra tiesiog šedevrai. ir nėra čia ko daugiau pasakyti.

2021-06-15

Istorija nepaliekanti abejingų. Dviguba nauda, jei ją skaitote savo vaikams, ugdote rafinuotą skonį ir patys turite progą pasinerti į fantazijos pasaulį (:

2021-06-15

Namisėda Bilbas visą gyvenimą ramiai gyvenęs, į pabaigą, nustebindamas net patį save, iškeliauja į žygį, kuris tikrai nebus nei lengvas, nei nuobodus. Smagu stebėti, kaip kelionės metu atsiskleidžia visai kitokia hobito asmenybės pusė.

2021-06-15

Nėra čia ką daug sakyti. Tai tobula knyga!!! ir tiek imti ir skaityti terekia.

2021-06-14

Labiau nei Bilbas, man didžiausią įspūdį paliko Smogas. Nuostabiai išpildytas antagonistas nepaliekantis abejingų.

2021-06-14

Knyga, kurios pavadinimas kalba pats už save. Tikriausiai nėra nė vieno, kuris nebūtų girdėjęs apie garsiuosius nuotykius. Šiai istorija negalioja amžiaus cenzas. Puiki Tolkieno dovana žmonijai.

2021-06-10

IKi Hobito filmo ir perskaitytos knygos , tikrai buvau girdėjus tą pasakymą Hobitas. BEt visad galvojau, kad hobitas, tai piktas nykštukas, nu kažkas tokio kaip gnomas :D

2021-06-07

Teisybės dėlei, tai tikrai puiki istorija. Pono Tolkieno fantazija yra begalinė, ir aš už tai sakau didelis AČIŪ!

2021-06-07

Draugas įkalbėjo, pažadėjo jog nesigailėsiu jei perskaitysiu. Hobitas susiskaitė su malonumu. Dabar laukia tolesni nuotykiai.

2021-06-03

Hobito ir Žiedų valdovo serija - geriausia, ką galėjau perskaityti ir pamatyti. Neįtikėtinai įtraukia ir nenusiramini, kol neperverti visų puslapių. Tolkienas genijus, ir kai visą tai sugalvoti.. :)

2021-06-02

Bilbo Beginso nuotykių pradžia! Kokio genialumo ir įdomumo knyga. Tikriausiai nebūtų nė vieno, kuris nėra skaitęs ar žiūrėjęs filmo. Ir žinau, jog visiems tikrai patiko.

2021-05-31

Nykšukai ir elfai. I love it

2021-05-26

Pagaliau, kažkas susiprotėjo perspausdinti Hobitą. Nes su senu variantu neįmanoma skaityt, nuo dulkių. Esu akergiškas knygų dulkėms, todėl skaitau tik nsujas knygas.

2021-05-24

Labai ilgai neprisiruošiau pradėt skaityt nei Hobito nei Ž.V. bet pramušė, kad nieko kito nebenoriu, tik skaityt.

2021-05-20

Hobitas yra nuostabus, aš jums sakau! Labai rekomenduoju neskaičiusiems! 

2021-05-19

fantastikos klasika, taip pat įspūdinga savo herojais, savo įtemptu siužetu.

2021-05-18

Ne veltui yra gerai žinoma visame pasaulyje. Aukščiausios kokybės epinė fantazija. Nuostabūs personažai, puikus siužetas ir visiškai fantastiška.

2021-05-17

Atėjo diena, kai pasiėmiau šią knygą ir perskaičiau. Nesigailiu! Smagus ir gražus nuotykis!!

2021-05-14

Nesvarbu, kokio žanro esi mėgėjas, Hobitas tiks kiekvienam. Ši istorija nepavaldi laikui, amžiui, skoniui. Nesibaigiantis jo populiarumas pasaulio mastu geriausias to įrodymas.

2021-05-13

Kokios knygos, koks autoriaus talentas! Neveltui pavergė visą pasaulį. Hobitą skaičiau du kartus, o filmą mačiau net nesuskaičiuosiu kiek kartų. Kaskart sužavi iš naujo ir vis kitomis spalvomis atsiskleidžia.

2021-05-06

Tolkeno talentui lygių nėra! tiek Hobitą, tiek Ž.V. galiu skaityti iš naujo ir iš naujo.

2021-05-05

Man negražus viršelis, tai vienintelis šios knygos minusas. bet viršelio nepasirinksi

2021-04-26

Tolkenas, kaip mokytojas, kurio kūrybą galima atrasti ir analizuoti vėl ir vėl. Tiek daug apmąstyta ir perkelta į knygos puslapius, kad galima tą patirtį semti kibirais.

2021-04-26

Eilinis hobitas sėdi namuose, domisi sodininkyste, vakarais traukia į smuklę išgerti bokalo elio. :D grynai apie mane, nu tik mano ūgis didesnis :D

2021-04-23

Viskas turi pradžią. Hobitas yra pradžių pradžia. Nekantrauju pradėti, tik neduoda ramybės ar galėsiu įsijauti lyg skaityčiau pirmą kartą, nes filmai padarė savo

2021-04-14

Džiaugiuosi nauju leidimu. knyga senai perskaityta, bet dabar visa kolekcija papuoš lentyną.

2020-11-04

pats geriausias tos knygos leidimas buvo kazkur pries 30 metu. Ten ir iliustracijos grazios buvo...

Parašykite atsiliepimą apie "Hobitas, arba Ten ir atgal"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Maginės fantastikos knygos

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Hobitas, arba Ten ir atgal", J. R. R. Tolkien. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar J. R. R. Tolkien su knyga "Hobitas, arba Ten ir atgal" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Hobitas, arba Ten ir atgal" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė J. R. R. Tolkien. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Hobitas, arba Ten ir atgal" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Hobitas, arba Ten ir atgal" perkama kartu