0

Žiedų valdovas, I dalis. Žiedo brolija

3.7
(3 įvertinimai)
Kaina internetu: 11,99 €
Kaina knygyne: 14,59 €*
Sutaupote: 2.60 € (18%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2007-01-03 Loreta

Noriu sitos knygos!!!!!!!!!!!\r\nisprotesiu, jei nenusipirksiu!!!!!!\r\n

Informacija

Žiedų valdovas, I dalis. Žiedo brolija

  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2020
  • Formatas: 15x24, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 496
  • ISBN ar kodas: 9786090142509

2021-02-28 11.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Žiedų valdovas, I dalis. Žiedo brolija" aprašymas

„Žiedų valdovas“ – trilogija, laikoma visų laikų geriausiu maginės fantastikos žanro kūriniu, įkvėpusiu daugybę kitų autorių. „Žiedo brolija“ – pirma dalis, kurioje skaitytojai kviečiami į nepaprastai detalų ir vaizdingą Viduržemio pasaulį. Knygos autorius J. R. R. Tolkien tikrai nesitikėjo, kad jo knyga amžiams įsitvirtins fantastikos gerbėjų širdyse.

„Žiedų valdovo“ priešistorė yra pasakojama knygoje „Hobitas“, kurioje pagrindinis veikėjas hobitas Bilbo kovojo su slibinu Smogu ir į Viduržemį parsinešė Žiedą. „Žiedo brolijos“ įvykiai tęsia istoriją. Siužetas prasideda šimtas vienuoliktu Bilbo gimtadieniu, po kurio jis savo giminaičiui Frodui palieka olą ir Žiedą, o pats iškeliauja pas elfus. Paaiškėja, kad Žiedas traukia blogį. Prieš daugybę metų jį nusikaldino pats Juodasis Lordas Sauronas, vėliau nugalėtas elfų ir žmonių. Tačiau blogis kaupė jėgas ir ruošiasi didžiajam sugrįžimui.

Suvokęs Žiedo grėsmę burtininkas Gendalfas praneša, kad jį būtina sunaikinti, tačiau tai įmanoma tik ten, kuri jis buvo nukaltas, tai yra Lordo Saurono valdose – Mordore. Laukia ilgas ir pavojingas žygis, į kurį išsiruošia hobitas Frodas su Žiedo brolijos palyda, sudaryta iš nykštukų, elfų, hobitų, išminčių ir žmonių. Maginės fantastikos knygos veikėjams teks patirti daugybę nuotykių, o skaitytojai mėgausis detaliu Viduržemio pasauliu bei unikalia jo istorija ir mitologija. Rašytojas J. R. R. Tolkien aplinką kūrė ilgai ir kruopščiai.

Pirmoji trilogijos dalis „Žiedo brolija“ pradeda istoriją, kuri tęsiasi per visus tris tomus. „Žiedų valdovas“ sulaukė neįtikėtino populiarumo, kuris pasireiškė ne tik puikiais skaitytojų atsiliepimais ir apžvalgomis. Istorija buvo ekranizuota, o septintajame dešimtmetyje tapo JAV kultūriniu ir socialiniu reiškiniu, mat autoriaus aptariamos temos rezonavo su tų laikų aktualijomis. „Žiedų valdovas“ netgi įkvėpė tokius kultinius kūrinius, kaip „Žvaigždžių karai“, taip pat garsius kompiuterinius žaidimus ir kt. Autoriaus gerbėjai visame pasaulyje buriasi į tolkienistų klubus.

J. R. R. Tolkien „Žiedų valdovą“ rašė etapais tarp 1937-tų ir 1949-tų metų. 1954-tais metais pirmą kartą publikuota istorija po pasaulį pasklido daugiau nei šimtas penkiasdešimt milijonų egzempliorių tiražu.

John Ronald Reuel Tolkien (1892-1973) – Oksfordo universiteto profesorius, fantastinių knygų autorius. Žymiausi jo kūriniai yra „Hobitas“, kurį jis sukūrė vaikams, ir „Žiedų valdovas“, kurį parašė paragintas gerbėjų, reikalavusių tęsinio. Šiandien žinoma trilogija iš pradžių buvo parašyta kaip vientisas kūrinys iš šešių dalių ir tik leidėjams reikalaujant autorius sutiko istoriją padalinti į tris knygas.

Iš anglų kalbos vertė Andrius Tapinas.

Trumpo aprašymo neužteks, „Žiedų valdovą“ būtina perskaityti, tad kviečiame knygą įsigyti internetu. Pirkti online rasite visas trilogijos dalis, taip pat kitų fantastinių knygų, kurias išpardavimų bei akcijų metu parduodame pigiau. Santraukos, aprašymai, ištraukos, puslapių skaičius – informacija, kurią parengėme tam, kad rinktis būtų paprasta ir patogu. 

2011-01-13

Visos 3 dalys baisiausia nuobodybė,kokią tik galima įsivaizduoti.O šitiek pinigų sumokėjau...Labai gailiuos.

2007-01-03

Noriu sitos knygos!!!!!!!!!!!\r\nisprotesiu, jei nenusipirksiu!!!!!!\r\n

2006-08-16

jega

Parašykite atsiliepimą apie "Žiedų valdovas, I dalis. Žiedo brolija"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Maginė fantastika

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Žiedų valdovas, I dalis. Žiedo brolija, kurią skaitytojams dovanoja J. R. R. Tolkien. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar J. R. R. Tolkien su knyga Žiedų valdovas, I dalis. Žiedo brolija jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Žiedų valdovas, I dalis. Žiedo brolija patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė J. R. R. Tolkien. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Žiedų valdovas, I dalis. Žiedo brolija palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Žiedų valdovas, I dalis. Žiedo brolija" perkama kartu