NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Smartpost paštomatus nuo 15€

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 15 € *

Holivudo istorija. Kino industrija: 100 metų godumo, ištvirkavimo ir skandalų

Kaina: 28,29 €
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
Lietuvoje
  • Pristatysime: per 18-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2024-02-29 28.29 InStock
Į krepšelį

Knygos "Holivudo istorija. Kino industrija: 100 metų godumo, ištvirkavimo ir skandalų" aprašymas

„Holivudo istorija. Kino industrija: 100 metų godumo, ištvirkavimo ir skandalų“ - tai iliustruota sekso, nesaikingumo, nusikaltimų, savižudybių, ambicijų, išdavysčių ir kompromisų istorija, pasakojanti, kas Holivude vyko šiapus ekrano.

Praėjo daugiau kaip šimtas metų nuo tada, kai Holivudas tapo Amerikos kino centru. Nors visada tvirtino esąs kerinti vieta bei gražiųjų ir talentingųjų namai, Tinseltaunas („blizgučių miestas“, kaip dažnai vadinamas Holivudas) nuo pat įkūrimo turėjo tamsiąją pusę. Filmų kūrėjai į Kalifornijos pietus vyko ne vien dėl saulėtų orų; jie čia keliavo siekdami išvengti autorių teisių, varžančių kino kamerų naudojimą.

Nuo pat pirmųjų dienų Holivudas – fantazijos karalystė – tapo nesaikingumo sinonimu: pernelyg daug pinigų, pernelyg daug liaupsinimo, pernelyg daug lūkesčių ir pernelyg daug egoizmo. Nors kino žvaigždėms čia visada buvo nuolaidžiaujama, vos tik populiarumas išblėsdavo, jų laukdavo žiaurus kritimas.

„Holivudo istorija“ visa tai aprėpia: nuo kino studijų atsiradimo XX a. pradžioje iki jų atitekimo korporacijoms mūsų laikais; nuo Holivudo garsenybių narkomanijos iki McCarthyʼio epochos raganų medžioklės ir #MeToo.

Itin išsamioje ir labai įdomioje knygoje„Holivudo istorija. Kino industrija: 100 metų godumo, ištvirkavimo ir skandalų“ atskleidžiama, kad istorijos šiapus ekrano yra tokios pat jaudinančios, kaip ir tos, kurias matome ekrane.


  • Autorius: Kieron Connolly
  • Leidėjas: Briedis
  • Išleidimo metai: 2023
  • Knygos puslapių skaičius: 224
  • Formatas: 22x29, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094941030
  • Vertėjas: Edmundas Juškevičius
  • Iš kokios kalbos versta: anglų

Parašykite atsiliepimą apie "Holivudo istorija. Kino industrija: 100 metų godumo, ištvirkavimo ir skandalų"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Knygos apie kiną, televiziją, radiją

Kieron Connolly pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Holivudo istorija. Kino industrija: 100 metų godumo, ištvirkavimo ir skandalų", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Holivudo istorija. Kino industrija: 100 metų godumo, ištvirkavimo ir skandalų" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Holivudo istorija. Kino industrija: 100 metų godumo, ištvirkavimo ir skandalų" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Holivudo istorija. Kino industrija: 100 metų godumo, ištvirkavimo ir skandalų"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Kieron Connolly tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Holivudo istorija. Kino industrija: 100 metų godumo, ištvirkavimo ir skandalų" perkama kartu