0

Homo deus. Glausta rytojaus istorija

  • Nuolaida knygai -35%
5.0
(3 įvertinimai)
Kaina internetu: 14,49 €
Kaina knygyne: 21,99 €*
Sutaupote: 7.50 € (35%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2018-04-05 Nerijus

Viena iš geriausių mano skaitytų skygų. Taip pat rekomenduoju to paties autoriaus "Sapiens".

Informacija

Homo deus. Glausta rytojaus istorija

  • Leidėjas: Kitos knygos
  • Išleidimo metai: 2018
  • Formatas: 16x24, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 396
  • ISBN ar kodas: 9786094273193

2020-10-31 14.49 InStock
Į krepšelį
Knygos "Homo deus. Glausta rytojaus istorija" aprašymas

Antrasis Yuvalio Noah Harari bestseleris apie žmoniją „Homo deus. Glausta rytojaus istorija“ nukreips skaitytojų žvilgsnį į ateitį. Labai artimą, labai tikėtiną ateitį.

Yuvalis Noah Harari jau sudrebino pasaulį savo bestseleriu „Sapiens“, kuriame apžvelgė ir gana žaismingai įvertino visą žmonijos istoriją. Šį kartą autorius imasi ateities.

Knygoje „Homo deus. Glausta rytojaus istorija“ autorius aiškinasi, kas laukia žmonijos, kai seni mitai susijungs su šiuolaikinėmis, dieviškosioms galioms prilygstančiomis technologijomis, tokiomis kaip dirbtinis intelektas ar genų inžinerija.

Kas atsitiks su demokratija, kai Google ir Facebook žinos mūsų norus ir mūsų politines pažiūras geriau nei mes patys? Kas atsitiks, kai kompiuteriai išstums žmones iš darbo rinkos ir sukurs didžiulę naują „nenaudingą klasę“? Kaip islamas gali valdyti genų inžineriją? Ar Silicio slėnis kurs naujas religijas? Kaip Homo sapiens tampa Homo deus, kokias naujas kryptis turime sau nusistatyti? Kokius reikalus turime perimti patys, kaip naujieji planetos dievai? Kaip galime apsaugoti savo trapią planetą ir žmoniją nuo savo pačių destrukcijos?

Knyga „Homo deus“ leidžia suvokti svajones ir košmarus, kurie sukurs XXI amžių.

Žmonės užkariavo pasaulį savo unikaliu gebėjimu tikėti kolektyviniais mitais apie dievus, pinigus, lygybę ir laisvę, kaip rašoma knygoje „Sapiens. Trumpa žmonijos istorija“. Knygoje „Homo Deus“ profesorius Harari žvelgia į ateitį ir tiria, kaip gali pasikeisti pasaulio galių pusiausvyra, kai pagrindinė evoliucijos jėga – natūrali atranka – pakeičiama išmaniu dizainu.

„Tai labai intelektuali knyga, kupina aštrių įžvalgų ir skaudžios išminties. Tačiau Hararis turbūt būtų pirmasis, kuris pripažintų, kad ji intelektuali pagal žmogiškuosius standartus, o tai – nieko ypatinga. Pagal išmaniausių mašinų standartus ji netiksli ir spekuliatyvi. Duomenys – gana riboti. Tikroji knygos jėga kyla iš atskiros sąmonės jausmo, kuris slypi tekste. Tai ekscentriška ir kieta knyga, ledine širdimi.“
The Guardian

„Hararis, Jeruzalės hebrajų universiteto istorikas, turi dovaną sukurti sintezę iš įvairių disciplinų medžiagos ir padaryti tai įkvepiančiu bei įdomiu būdu“.
Jennifer Senior, The New York Times

Yuvalis Noah Harari (gim. 1976) – Oksfordo universiteto istorijos mokslų daktaras, šiuo metu dėstantis Jeruzalės hebrajų universitete. Nuo 1993 m. iki 1998 m. Jeruzalės hebrajų universitete studijavo viduramžių ir karo istoriją, vėliau Oksforde 2002 m. apgynė daktaro disertaciją ir grįžo į Izraelį. Aktyvus gyvūnų teisių gynėjas, veganas.

Iš anglų kalbos vertė Tadas Juras

2018-04-05

Viena iš geriausių mano skaitytų skygų. Taip pat rekomenduoju to paties autoriaus "Sapiens".

2018-03-02

Dar tik pradėjau skaityti knygą, o jau skubu vertinti. Labai įdomi knyga. Daug įdomių pamąstymų. Rašytojas turi savitą stilių, kuris intriguoja.

2018-02-21

pasaka!

Parašykite atsiliepimą apie "Homo deus. Glausta rytojaus istorija"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Mokslo populiarinimo knygos

Yuval Noah Harari parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Homo deus. Glausta rytojaus istorija, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Homo deus. Glausta rytojaus istorija aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Homo deus. Glausta rytojaus istorija už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Homo deus. Glausta rytojaus istorija? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Yuval Noah Harari tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Homo deus. Glausta rytojaus istorija" perkama kartu