NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Smartpost paštomatus nuo 15€

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 15 € *

Homo deus. Glausta rytojaus istorija

4.8
(29 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina: 18,49 €
Kaina su kodu: 16,64 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Smartpost paštomatus Lietuvoje
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2023-02-09 Lukrecija

Ši knyga privertė mane susimąstyti.. daug.. apie daugelį dalykų.


2024-02-29 18.49 InStock
Į krepšelį

Knygos "Homo deus. Glausta rytojaus istorija" aprašymas

Antrasis Yuvalio Noah Harari bestseleris apie žmoniją „Homo deus. Glausta rytojaus istorija“ nukreips skaitytojų žvilgsnį į ateitį. Labai artimą, labai tikėtiną ateitį.

Yuvalis Noah Harari jau sudrebino pasaulį savo bestseleriu „Sapiens“, kuriame apžvelgė ir gana žaismingai įvertino visą žmonijos istoriją. Šį kartą autorius imasi ateities.

Knygoje „Homo deus. Glausta rytojaus istorija“ autorius aiškinasi, kas laukia žmonijos, kai seni mitai susijungs su šiuolaikinėmis, dieviškosioms galioms prilygstančiomis technologijomis, tokiomis kaip dirbtinis intelektas ar genų inžinerija.

Kas atsitiks su demokratija, kai Google ir Facebook žinos mūsų norus ir mūsų politines pažiūras geriau nei mes patys? Kas atsitiks, kai kompiuteriai išstums žmones iš darbo rinkos ir sukurs didžiulę naują „nenaudingą klasę“? Kaip islamas gali valdyti genų inžineriją? Ar Silicio slėnis kurs naujas religijas? Kaip Homo sapiens tampa Homo deus, kokias naujas kryptis turime sau nusistatyti? Kokius reikalus turime perimti patys, kaip naujieji planetos dievai? Kaip galime apsaugoti savo trapią planetą ir žmoniją nuo savo pačių destrukcijos?

Knyga „Homo deus“ leidžia suvokti svajones ir košmarus, kurie sukurs XXI amžių.

Žmonės užkariavo pasaulį savo unikaliu gebėjimu tikėti kolektyviniais mitais apie dievus, pinigus, lygybę ir laisvę, kaip rašoma knygoje „Sapiens. Trumpa žmonijos istorija“. Knygoje „Homo Deus“ profesorius Harari žvelgia į ateitį ir tiria, kaip gali pasikeisti pasaulio galių pusiausvyra, kai pagrindinė evoliucijos jėga – natūrali atranka – pakeičiama išmaniu dizainu.

„Tai labai intelektuali knyga, kupina aštrių įžvalgų ir skaudžios išminties. Tačiau Hararis turbūt būtų pirmasis, kuris pripažintų, kad ji intelektuali pagal žmogiškuosius standartus, o tai – nieko ypatinga. Pagal išmaniausių mašinų standartus ji netiksli ir spekuliatyvi. Duomenys – gana riboti. Tikroji knygos jėga kyla iš atskiros sąmonės jausmo, kuris slypi tekste. Tai ekscentriška ir kieta knyga, ledine širdimi.“
The Guardian

„Hararis, Jeruzalės hebrajų universiteto istorikas, turi dovaną sukurti sintezę iš įvairių disciplinų medžiagos ir padaryti tai įkvepiančiu bei įdomiu būdu“.
Jennifer Senior, The New York Times

Yuvalis Noah Harari (gim. 1976) – Oksfordo universiteto istorijos mokslų daktaras, šiuo metu dėstantis Jeruzalės hebrajų universitete. Nuo 1993 m. iki 1998 m. Jeruzalės hebrajų universitete studijavo viduramžių ir karo istoriją, vėliau Oksforde 2002 m. apgynė daktaro disertaciją ir grįžo į Izraelį. Aktyvus gyvūnų teisių gynėjas, veganas.

Iš anglų kalbos vertė Tadas Juras


  • Autorius: Yuval Noah Harari
  • Leidėjas: Kitos knygos
  • Išleidimo metai: 2018
  • Knygos puslapių skaičius: 396
  • Formatas: 16x24, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094273193

Kiti taip pat domėjosi


2023-02-09

Ši knyga privertė mane susimąstyti.. daug.. apie daugelį dalykų.

2023-02-08

Geros, grazios izvalgo, taciau siek tiek per tankus

2023-02-01

Tikrai baisu į ką žmogus eina ir kaip pasaulis keičiasi. kur slypi moralė ir vertė tarp visų šių pokyčių ir technologijų? Knyga palieka daug klaustukų, apmąstykite ir pagalvokite, kokia mūsų laukia ateitis.

2023-01-25

ši knyga privertė mane tapti vegetare.

2023-01-19

Įdomus šiuolaikinio pasaulio, jo ideologijų ir technologijų įrėminimas.

2023-01-18

Gerai, nesupratau urano apdirbimo dalyko...

2023-01-17

Jei norite lipdyti pagal ateitį.
Ši knyga skirta tau!

2023-01-12

Maniau, kad knyga buvo puiki ir iškėlė esminius šiandieninės visuomenės aspektus. Skaitydama knygą sužinojau daugiau apie ateitį ir praeitį.

2023-01-11

Šis autorius turi nuostabų būdą nupiešti didelį žmogaus evoliucijos vaizdą moksliniu, filosofiniu, politiniu ir istoriniu požiūriu. Tai labai gerai parašyta ir atveria mintis!

2023-01-10


Man visada įdomu skaityti knygas, kurios verčia pažvelgti į pasaulį nauju kampu, o ši tikrai tai padarė

2023-01-08

Puiki dabartinių tendencijų apžvalga ir spėlionės, kur tai gali nuvesti artimiausioje ateityje.
Daug kultūrinių nuorodų

2023-01-04

labai patinka trečioji knygos dalis, kurioje kalbama apie iššūkius, su kuriais susiduria žmonija šiame naujame informacijos ir amžiuje.

2023-01-03

Tai buvo įdomi knyga, turinti keletą esminių požiūrių

2023-01-02

Prisirišęs prie šiandienos tiesos, Harari piešia lengvai suprantamą prognozę, ką gali atnešti ateitis.

2022-12-22

Nors didelės dalys yra labiau orientuotos į praeitį, o ne į ateitį, jis sukuria glaustą pasaulėžiūrą (arba kelis jų variantus) ir naudoja tai galimoms ateities atvaizdams ekstrapoliuoti.

2022-12-21

Labai gerai struktūrizuota, lengvai skaitoma ir įsimenama pagrindiniai aspektai.
Tai drąsus žingsnis siekiant praplėsti ateities horizontą.

2022-12-08

Kai perskaitėte „Sapiens“, ši knyga daugiausia yra anksčiau paminėtų teorijų pakartojimas.

2022-12-05

Man labai patiko skaityti šią knygą. Tai įdomus žvilgsnis į ateitį, kurį malonu turėti mintys

2022-12-02

Pradėti nuo istorijos ir humanizmo bei skirtingų jo šakų paaiškinimų buvo puiku. Tai tikrai nušviečia dabartines politines diskusijas. Tai taip pat padėjo kalbėti apie atradimus ir technologijas, griaunančias humanizmą.

2022-11-29

Labai idomi. Tai ateities vizija iš mūsų dabartinės perspektyvos, vienodai įdomi ir siaubą kelianti.

2022-11-24

Ateitis idomi, pilna potencialo ir galimybiu. Gaila, kad mes visi pasmerkti.

2022-11-23

Labai gera knyga suprasti kitą žmonijos žingsnį evoliucinėje materijoje.

2022-01-26

Likau patenkinta nusipirkus šią knygą, tikrai buvo verta :)

2021-09-19

Labai rekomenduoju, labai įtraukė, buvo įdomu skaityti.

2021-09-14

Superinė knyga, ji kažkuo man priminė serialą "Black mirror", kuriame taip pat interpretuojamos įvairios mūsų pačių sukurtos naujųjų technologijų pinklės. Tikri be galo įdomi tema, gal žinote dar panašių knygų į šią?

2021-08-26

Taiklios įžvalgos, skaudžios patirtys, vertinga knyga- rekomenduoju

2018-04-05

Viena iš geriausių mano skaitytų skygų. Taip pat rekomenduoju to paties autoriaus "Sapiens".

2018-03-02

Dar tik pradėjau skaityti knygą, o jau skubu vertinti. Labai įdomi knyga. Daug įdomių pamąstymų. Rašytojas turi savitą stilių, kuris intriguoja.

2018-02-21

pasaka!

Parašykite atsiliepimą apie "Homo deus. Glausta rytojaus istorija"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Mokslo populiarinimo knygos

Yuval Noah Harari pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Homo deus. Glausta rytojaus istorija", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Homo deus. Glausta rytojaus istorija" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Homo deus. Glausta rytojaus istorija" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Homo deus. Glausta rytojaus istorija"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Yuval Noah Harari tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Homo deus. Glausta rytojaus istorija" perkama kartu