NUOLAIDOS sumuojasi! Papildoma 5% nuolaida viskam su kodu: PAPARTIS

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Iki galo patirti Velykų džiaugsmą

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2024-06-30 4.75 SoldOut

Knygos „Iki galo patirti Velykų džiaugsmą“ aprašymas

Ankstyvajai Bažnyčiai Velykų laikas buvo liturginių metų vidurys. Prisikėlimą krikščionys švęsdavo 50 dienų.
Knygele autorius veda skaitytoją per šį velykinį laiką. Kiekvienai savaitei jis išrinko po Evangelijos ištrauką apie Velykas. Iš tos ištraukos kiekvienai dienai paima po simbolį ar veikėją ir bando juos aiškinti mūsų gyvenimo situacijos šviesoje. Po kiekvieno aiškinimo pagal galimybes pateikia pratimų, kurie pagelbėtų skaitytojo sielai ir ją pagydytų. Arba užduoda klausimų, į kuriuos reikia atsakyti konkrečiu gyvenimu.
Evangelijų ištraukas apie Velykų simbolius ir veikėjus papildo archetipiniais pasakojimais iš Apaštalų darbų, kuriuos apaštalas Lukas rašė kaip Velykų pasakojimą, tuo norėdamas mums parodyti, jog įvairiausiose mūsų gyvenimo situacijose įmanoma prisikelti, jog mumyse griūna kalėjimo mūrai.
Tegu ši knyga kiekvienam padės žengti tikėjimo keliu. Keliu, kuris veda į Prisikėlimo laisvę ir džiaugsmą.
Juk Velykos – tai džiaugsmo šventė.



Parašykite atsiliepimą apie „Iki galo patirti Velykų džiaugsmą“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą „Iki galo patirti Velykų džiaugsmą“, Anselm Grun. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Anselm Grun su knyga „Iki galo patirti Velykų džiaugsmą“ jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga „Iki galo patirti Velykų džiaugsmą“ patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Anselm Grun. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą „Iki galo patirti Velykų džiaugsmą“ palikti ir jūs.

 


Dažnai su „Iki galo patirti Velykų džiaugsmą“ perkama kartu