NUOLAIDOS sumuojasi! Papildoma 5% nuolaida viskam su kodu: PAPARTIS

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Imanuelio kelias

Kaina: 26,99 €
Kaina su kodu: 24,29 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Smartpost paštomatus Lietuvoje
  • Pristatysime: per 18-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Atsiėmimas Vilniuje
po 1 darbo val.

2024-06-30 26.99 InStock
Į krepšelį 24,29 € -10% su kodu
PATOGU

Knygos „Imanuelio kelias“ aprašymas

Garsiajam Prūsijos filosofui Imanueliui Kantui 2024 m. balandžio 22 d. sukako 300 metų. Šiai sukakčiai ir skirta ši knyga „Imanuelio kelias“.

Klaipėda – Imanuelio Kanto tėvo Johano Georgo Kanto gimtamiestis. Abu Imanuelio tėvai buvo Prūsijos piliečiai, Karaliaučiaus gyventojai, o senelis ir prosenelis iš tėvo pusės, gyvenęs Kantvainiuose prie Agluonėnų, bei prosenelė iš mamos pusės buvo lietuvininkai.

„Imanuelio kelias“ – rašytojos Jūratės Sučylaitės istorinis romanas pasakoja apie filosofo vaikystę, mokymosi metus, šeimos įtaką moralinių pažiūrų formavimuisi. Supažindinama su Prūsų Lietuvos (Mažosios Lietuvos) kultūrine dvasia, gyvenimu ir kūryba Karaliaučiuje, kultūriniais ryšiais su Klaipėdos miestu.

„Imanuelio Kanto protėviai ir tėvai – visi jie tvarkingi, sąžiningi, pamaldūs, taigi nebuvo ko slėpti, nebuvo ko gėdytis, nebuvo kliūčių pamėginti paprašyti stipendijos. Prašantysis turėjo įrodyti pažangumą ir kruopštumą – Imanuelio gabumai nė vienam nekėlė abejonių. Nepaisant to, kad buvo visos sąlygos, leidžiančios prašyti stipendijos, Imanuelis niekada nepaprašė nei vietinės, nei valstybės, nei bažnyčios, nei Berlyno stipendijos. Norėjo būti nepriklausomas, norėjo, kad niekas jam nenurodinėtų, kaip mąstyti, neneigtų jo minčių, jei šios gerokai skirtųsi nuo turtingųjų ir vadovaujančiųjų nuomonės“, – rašoma romane.

Autorė remiasi istoriniais faktais, bet romane yra meninės išmonės, fantazijų.


  • Autorius: Jūratė Sučylaitė
  • Leidėjas: Eglės leidykla
  • Išleidimo metai: 2024
  • Knygos puslapių skaičius: 400
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094321696

Parašykite atsiliepimą apie „Imanuelio kelias“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių istoriniai romanai

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą „Imanuelio kelias“, Jūratė Sučylaitė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Jūratė Sučylaitė su knyga „Imanuelio kelias“ jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga „Imanuelio kelias“ patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Jūratė Sučylaitė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą „Imanuelio kelias“ palikti ir jūs.

 


Dažnai su „Imanuelio kelias“ perkama kartu