0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Išduoti, išsižadėti, apšmeižti

Kaina internetu: 1,69 €
Kaina knygyne: 5,79 €*
Sutaupote: 4.10 € (71%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2021-10-31 1.69 InStock
Į krepšelį

Knygos "Išduoti, išsižadėti, apšmeižti" aprašymas

"Išduoti, išsižadėti, apšmeižti" - naujas provokacijomis pagarsėjusio autoriaus, Herkaus Kunčiaus, apsakymų bei novelių rinkinys. Knygai būdinga temų įvairovė: dabartis išradingai perpinama su praeities įvykiais, rašytojas modeliuodamas tikrovę neapsiriboja vien Lietuva, vienoje novelėje nukelia veiksmą į buvusią Čekoslovakiją, kitoje - į Krymą, dar kitoje į Kubą. Kūriniai neretai šokiruoja, jiems būdingas komizmas, sarkazmas, groteskas.


Parašykite atsiliepimą apie "Išduoti, išsižadėti, apšmeižti"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Išduoti, išsižadėti, apšmeižti", kurią skaitytojams dovanoja Herkus Kunčius. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Herkus Kunčius su knyga "Išduoti, išsižadėti, apšmeižti" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Išduoti, išsižadėti, apšmeižti" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Herkus Kunčius. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Išduoti, išsižadėti, apšmeižti" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Išduoti, išsižadėti, apšmeižti" perkama kartu