Ženkliai PIGIAU - prekės vos iki 5€! Naršykite čia >>

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Išduoti, išsižadėti, apšmeižti

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2024-06-30 1.69 SoldOut

Knygos „Išduoti, išsižadėti, apšmeižti“ aprašymas

"Išduoti, išsižadėti, apšmeižti" - naujas provokacijomis pagarsėjusio autoriaus, Herkaus Kunčiaus, apsakymų bei novelių rinkinys. Knygai būdinga temų įvairovė: dabartis išradingai perpinama su praeities įvykiais, rašytojas modeliuodamas tikrovę neapsiriboja vien Lietuva, vienoje novelėje nukelia veiksmą į buvusią Čekoslovakiją, kitoje - į Krymą, dar kitoje į Kubą. Kūriniai neretai šokiruoja, jiems būdingas komizmas, sarkazmas, groteskas.


Parašykite atsiliepimą apie „Išduoti, išsižadėti, apšmeižti“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą „Išduoti, išsižadėti, apšmeižti“, Herkus Kunčius. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Herkus Kunčius su knyga „Išduoti, išsižadėti, apšmeižti“ jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga „Išduoti, išsižadėti, apšmeižti“ patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Herkus Kunčius. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą „Išduoti, išsižadėti, apšmeižti“ palikti ir jūs.

 


Dažnai su „Išduoti, išsižadėti, apšmeižti“ perkama kartu