Ženkliai PIGIAU - prekės vos iki 5€! Naršykite čia >>

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Išlaisvinimo malda ir egzorcizmas

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2024-06-30 2.77 SoldOut

Knygos „Išlaisvinimo malda ir egzorcizmas“ aprašymas

Iš lenkų kalbos vertė Leonija Malakauskienė.
Jėzus Kristus vadavo žmones iš piktųjų dvasių nelaisvės. Šią jo misiją tęsia Bažnyčia. Kova su blogiu yra jos kasdiena. Kartais ji įgauna atviros konfrontacijos pavidalą. Apie tai - ši knyga. Šalia teologinių pagrindų ir išlaisvinimo maldų pateikiami įspūdingi išlaisvinimą patyrusiųjų liudijimai, galintys sukrėsti neįprastu požiūriu į daugelį mus supančių kultūros reiškinių ir žadinantys viltį, kad Viešpats yra galingesnis už visą blogį.

  • Autorius: Wlodrzimierz Cypran
  • Leidėjas: Aidai
  • Išleidimo metai: 2007
  • Knygos puslapių skaičius: 76
  • ISBN ar kodas: 9789955656371

Parašykite atsiliepimą apie „Išlaisvinimo malda ir egzorcizmas“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą „Išlaisvinimo malda ir egzorcizmas“, Wlodrzimierz Cypran. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Wlodrzimierz Cypran su knyga „Išlaisvinimo malda ir egzorcizmas“ jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga „Išlaisvinimo malda ir egzorcizmas“ patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Wlodrzimierz Cypran. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą „Išlaisvinimo malda ir egzorcizmas“ palikti ir jūs.

 


Dažnai su „Išlaisvinimo malda ir egzorcizmas“ perkama kartu