Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Įspėjimas

Kaina: 17,79 €
Kaina su kodu: 12,45 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
  • Pristatysime: per 18-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2024-04-30 17.79 InStock
Į krepšelį 12,45 € -30% su kodu
PATOGU

Knygos "Įspėjimas" aprašymas

„Įspėjimas“ – beprecedentis Donaldo Trumpo prezidentūros užkulisių portretas iš anoniminio vyriausiojo pareigūno lūpų, kurio pirmieji įspėjimo žodžiai apie šalies prezidentą sukrėtė JAV sostinę.

2018 m. rugsėjo 5 d. leidinys „The New York Times“ paskelbė bomba tapusį straipsnį ir žengė itin neįprastą žingsnį, suteikdamas savo rašytojui anonimiškumą. Apibūdintas tik kaip „aukštas prezidento Donaldo Trumpo administracijos pareigūnas“, autorius pateikė liudytojams įžvalgą apie Baltųjų rūmų chaosą, administracijos nestabilumą ir žmones, savo darbe siekiančius suvaržyti Donaldo Trumpo beatodairiškus impulsus, kol jie nepažengė per toli.

Artėjant 2020-ųjų metų rinkimams, Anonimas ir vėl pasisako. Šioje knygoje autorius dar labiau praskleidžia uždangą, siūlydamas atidžiau pažvelgti į Jungtinių Amerikos Valstijų prezidentą ir jo veiklą. Anonimas dalijasi paslaptimis, kurias Donaldas Trumpas bei jo artimiausia aplinka norėtų kuo giliau paslėpti ir leidžia suprasti, kad prezidento pirštai prikišti ten, kur jų tikrai neturėtų būti.

Knygos turinys nustebins ir mes iššūkį tiek demokratams, tiek respublikonams, motyvuos juos apsvarstyti, kaip vertinami tautos lyderiai, ir paaiškins, kokie bus vyriausiojo vado, netinkamo šiam vaidmeniui, perrinkimo padariniai. Donaldas Trumpas vaizduojamas, kaip žmogus, kuris neturi jokių gerų prezidento savybių, nežino, kaip valdoma valstybė, už ką atsakingi valdžios organai, bet svarbiausia – jis to nenori mokytis ir sužinoti. Anonimas pasakoja apie Donaldo Trumpo žiaurumą ir nemandagumą kiekviename bendravimo lygyje, nuo paprastų prezidentūros darbuotojų, iki kitų šalių lyderių.

„Įspėjimas“ – blaivaus proto žvilgsnis į tai, kas darosi Ovaliniame kabinete. Autorius dekonstruoja Jungtinių Amerikos Valstijų prezidento veiklą, atskleisdamas piktnaudžiavimą valdžia, machinacijas, beprasmius pažadus ir dėl savo ambicijų aukojamą nacionalinį saugumą. Pasako Anonimo, šio žmogaus perrinkimas kelia grėsmę demokratijai. Autorius save laiko savo šalį mylinčiu patriotu, todėl yra pasiryžęs atvirai kalbėti apie tai, ką mato dirbdamas JAV prezidento Donaldo Trumpo administracijoje.

„Įspėjimas“ – ypač aktuali amerikiečiams, kuriems būtina knygą perskaityti dar iki rinkimų. Donaldo Trumpo priešininkams leidinys patiks, tačiau Anonimas siekia paveikti ir prezidento šalininkus. Didžiausios ir galingiausios pasaulio šalies lyderio darbo užkulisiai gali sudominti kiekvieną skaitytoją, kuriam rūpi tarptautinė politika ir pasaulio ateitis.

Iš anglų kalbos vertė Jurga Žiugždienė


  • Autorius: Anonymous
  • Leidėjas: Obuolys
  • Išleidimo metai: 2020
  • Knygos puslapių skaičius: 288
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094841354

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Įspėjimas"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Politikos knygos

Anonymous pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Įspėjimas", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Įspėjimas" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Įspėjimas" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Įspėjimas"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Anonymous tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Įspėjimas" perkama kartu