Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Išskirtiniai horoskopai. Pirmoji knyga

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2024-04-30 2.99 SoldOut

Knygos "Išskirtiniai horoskopai. Pirmoji knyga" aprašymas

Knygos „Išskirtiniai horoskopai. Pirmoji knyga“ autorė, žurnalistė Sniegė Pilypienė rašo straipsnius įvairiausiomis temomis, bet labiausiai domina su vyro ir moters psichologija bei jų tarpusavio santykiais susiję klausimai: pažintys, meilė, seksas, neištikimybė, skyrybos ir panašiai.


Pasak knygos autorės, JAV Konektikuto universiteto mokslininkas, psichologas Markas Hamiltonas atlikęs tyrimą išsiaiškino, kad kiekvieno žmogaus charakterio bruožams įtakos turi ir tai, kurį metų laiką – žiemą, vasarą, rudenį ar pavasarį jis gimė. Mokslininkas įsitikinęs, kad bet kuris Zodiako ženklas padeda atskleisti žmogaus asmenines savybes. Amerikiečių psichologas užtikrino, kad analizuojant žmogaus charakterį, jo pranašumus ar neigiamas savybes, labai priklauso ir nuo to, ar jis gimė pavasario pradžioje ar pabaigoje, vidurvasarį, rudeniui įpusėjus ar jo pabaigoje. M.Hamiltonas sakė nesąs astrologas, todėl negalintis tvirtinti, kad tai susiję su dangaus kūnais, bet galvoja, kad žmonėms tiesiog paprasčiau įsidėmėti tuos dalykus pagal savo Zodiako ženklus.


Knygos „Išskirtiniai horoskopai. Pirmoji knyga“ autorė taip pat sakė, kad sudarydama horoskopus žiūrėjo ne į žvaigždes, o gilinosi ir analizavo jai pažįstamų, artimų žmonių, draugų, bičiulių, kolegų, gimusių po atitinkamais Zodiako ženklais, charakterio savybes ir elgesio ypatumus, pranašumus ir trūkumus. Taip pat jų elgesį supykus ar įsižeidus arba priešingai – esant gerai nuotaikai, apimtiems džiaugsmo ar laimės pojūčiui.

Iš horoskopų sudarytojos akiračio neišsprūdo ir kai kurie žinomi žmonės, su kuriais kažkada jai teko bendrauti, imti iš jų interviu ar rašyti straipsnius. Taip pat neaplenkė ir Seimo narių. Stebėjo jų gestus, elgesį. Kaip kalba – rėkdami, šaukdami, garsiai tardami žodžius ar ramiai, santūriai, išlaikytai. Kaip gestikuliuoja: plastiškai, ramiai ar agresyviai, piktai, įžūliai. Todėl rinkėjai turės puikią galimybę tai išsiaiškinti perskaitę horoskopą „Kokie Seimo nariai politikai pagal Zodiako ženklus ir kurie iš jų gali laimėti prezidento rinkimus“.


Šioje knygoje „Išskirtiniai horoskopai. Pirmoji knyga“ pateikti horoskopai – išskirtiniai, nes aprašytos temos – žmonėms itin svarbūs ir reikšmingi gyvenimo įvykiai bei įvairios situacijos, kurios iki šiol nebuvo nagrinėjamos lietuviškoje astrologijoje. Be to, kai kurie šioje knygoje sudaryti horoskopai - susipažinus su žinomų pasaulyje astrologų, veidotyros specialistų ir kitų tyrinėtojų knygomis, atsižvelgus į jų atliktų tyrimų ar apklausų duomenis bei laikantis jų išsakytų teiginių ir nuostatų.

Taigi, skaitytojai galės sužinoti ne tik kurių Zodiako ženklų atstovų pasaulyje daugiausiai, bet ir tarp kurių Zodiako ženklų daugiau netradicinės seksualinės orientacijos žmonių. Kokios priežastys verčia abejoti dėl savo seksualinės tapatybės ir kurios planetos daro stiprią įtaką žmogaus seksualinei tapatybei ir jos keitimui.


Tuo tarpu jau spėjusiems nusivilti pažintimis virtualioje erdvėje, išsiaiškins priežastis perskaitę horoskopą: „Kas trukdo Zodiako ženklams sėkmingai susipažinti, susirasti sau tinkamą žmogų, meilę ir galimybę būti kartu“. Mat knygos autorė pažinčių svetainėse atidžiai perskaitė daugybę norinčių susipažinti anketų ir suskirstė pagal Zodiako ženklus. Taip pat atkreipė dėmesį į norinčių užmegzti pažintis nuotraukas: išvaizdą - veido bruožus, aprangą. Pagal anketos duomenis ir kitus aprašymus analizavo jų charakterio savybes, susipažino ir su jų pomėgiais, norais, pageidavimais, keliamais potencialiems partneriams. Po to horoskopų sudarytojai ne taip ir sunku buvo išsiaiškinti, kodėl, pavyzdžiui, ne vienam Dvynių ženklo atstovui romantiškas susižavėjimas ar seksualinis potraukis taip ir neperauga į rimtus ir ilgalaikius santykius. Arba kodėl kai kurių kitų Zodiako ženklų turėtojai skundžiasi, kad partneris ar partnerė patinka, bet neranda bendros kalbos su jais ir gana. Be to, perskaitę panašia tema kitą horoskopą „Kaip susirasti pažinčių svetainėje tinkamą žmogų žinant jo Zodiako ženklą“, atras galybę patarimų, kaip reikia pasielgti, norint sėkmingai tai padaryti.


O moterys, jau susisukusios šeimos lizdą arba tiesiog gyvenančios kartu po vienu stogu su savo partneriais ir juos užgriuvusių santykių krizės bei kitų problemų atsakymus, sprendimus ir išeitis turėtų atrasti perskaičiusios horoskopą „Ką daryti, kad vyras nepaliktų arba kaip susigrąžinti jį pagal Zodiako ženklus“.

Kaip bebūtų liūdna, bet knygos autorė neaplenkė ir vienos opiausios bei skaudžiausios savižudybių temos. Taigi, kurie Zodiako ženklai dažniau galvoja apie savižudybę, o kurie – pakelia ranką prieš save. Arba kurie nė už ką nesižudytų, nes įsitikinę, kad nėra neįveikiamų išeičių arba paprasčiausiai bijo... mirties... Atsakymai į šiuos ir panašius klausimus – knygoje.

Dar įdomesnių dalykų skaitytojai aptiks perskaitę horoskopus apie žmogaus kūno kalbą pagal Zodiako ženklus ir ką galima sužinoti apie kiekvieną Zodiako ženklo atstovą iš jo apgamų, įgimtų dėmių ir kitų žymių ant kūno. Pavyzdžiui, kas išduoda Aviną meluojant arba kodėl Svarstyklių moterų kai kuriuos gestus vyrai sieja su erotinėmis vilionėmis. O įvairios žymės ant žmogaus kūno – taip pat neatsiejamos nuo planetų daromos įtakos. Vienos svarbiausių iš jų – delno dydžio, Grįžulo Ratų samčio formą sudarantys septyni plokšti ir vienodų spalvų apgamai, kurie gali būti išsidėstę ant sėdmenų, krūtinės ar peties, nugaros viduryje.


Knygoje „Išskirtiniai horoskopai. Pirmoji knyga“ - vienuolika horoskopų, kurie lyginant su įprastiniais, yra gerokai didesnės apimties, išsamiai ir plačiai aprašyti bei sudaryti aktualiausiomis žmogaus gyvenimo temomis. Todėl kiekvienas skaitytojas atras ne tik atsakymus į jam labiausiai rūpimus klausimus, bet ir patarimų, kaip pasielgti arba kokį priimti sprendimą susiklosčius vienokiai ar kitokiai gyvenimiškai situacijai.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Išskirtiniai horoskopai. Pirmoji knyga"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Astrologijos knygos

Sniegė Pilypienė pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Išskirtiniai horoskopai. Pirmoji knyga", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Išskirtiniai horoskopai. Pirmoji knyga" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Išskirtiniai horoskopai. Pirmoji knyga" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Išskirtiniai horoskopai. Pirmoji knyga"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Sniegė Pilypienė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Išskirtiniai horoskopai. Pirmoji knyga" perkama kartu