⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Audronė Ilgevičienė – pirmojo Lietuvoje astrominerologijos centro „Pars fortunae“ (Vilnius) sumanytoja ir įkūrėja.

Jos veiklos kryptys:
• antropoteosofija;
• antropoteosofinė astropsichologija;
• antropoteosofinė mineralų terapija;
• astrominerologija.

A. Ilgevičienė – įvairių tarptautinių organizacijų narė.

Audronė Ilgevičienė - Astrėja knygos

Rasta: 33
  1. 1
  2. 2

Rasta: 33
  1. 1
  2. 2

Viena iš jų – vokiečio mineralogo M. Giengerio įsteigta Tarptautinė akmenų gydomųjų savybių tyrimo organizacija (Steinheilkunde).

Apie A. Ilgevičienės veiklą išspausdinta daugybė straipsnių. Mineralų, astrologijos ir kitomis ezoterinėmis temomis ji ne kartą kalbėjo televizijos ir radijo laidose. Iki šios dienos išleistos 28 A. Ilgevičienės užrašytos knygos įvairiomis temomis (akmenys, grožinė-ezoterinė literatūra, antropoteosofija ir t. t.). Antropoteosofinių knygų skaitytojams A. Ilgevičienė labiau žinoma kaip Astrėja.

Antropoteosofija – tai tąsa to, apie ką savo laiku kalbėjo Platonas, A. Sakas, neoplatonikai, J. P. Blavatskaja, R. Štaineris, N. ir J. Rerichai ir kiti žymūs žmonės bei, žinoma, mūsų šviesuolis Vydūnas. Jos tikslas – Sąmoningumo Idėjos sklaida, aiškinant dvasinių vertybių svarbą kiekvieno žmogaus gyvenime. Antropoteosofiją galima vadinti idealistine humanistine pasaulėžiūra, nes taip mąsto žmogus, siekiantis būti tobulesnis ir padaryti aplinkinių žmonių gyvenimą šviesesnį ir gražesnį. Ši pasaulėžiūra tinka bet kokį tikėjimą išpažįstančiam žmogui, neatsižvelgiant į jo tautybę, rasę ar ką kita. Daugiau informacijos apie visa tai galima rasti www. antropoteosofija.lt.

Šiuo metu A. Ilgevičienė rašo knygas ir palaiko glaudų ryšį su jos iniciatyva įkurtomis organizacijomis: Antropoteosofų bendrija (www.antropoteosofija.lt/lt/bendrija), Mineralų terapeutų draugija (www.mineraluterapeutai.lt) ir Antropoteosofinės astrologijos asociacija (www.antropoteosofineastrologija.lt).