⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Istorija apie katiną Ignasijų, kaminkretį Fedią ir Vienišąją pelę

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2022-08-31 5.47 SoldOut

Knygos "Istorija apie katiną Ignasijų, kaminkretį Fedią ir Vienišąją pelę" aprašymas

Vienišoji pelė visiškai neturi laiko jaustis vieniša. Juk prieš Naujuosius metus reikia parašyti net 188 sveikinimus papusbroliams, paseneliams ir kitiems giminaičiams! Tad pradeda ji iškritus pirmajam sniegui, o užbaigia, kai dygsta pirmoji žolė... Nuo tokių nepabaigiamų rašto darbų kiek sutriko rega, teko užsisakyti akinius, bet tai – mažiausia bėda, ištikusi Vienišąją pelę. Kartą į jos namus nekviestas įsibrovė kaminkrėtys Fedia. Nepakenčiama! Bet ir tai būtų niekis, jeigu Fediai sučiupti Pelė nebūtų įsigijusi katino Ignasijaus...

  • Autorius: Liudmila Ulickaja
  • Leidėjas: Nieko rimto
  • Išleidimo metai: 2011
  • Knygos puslapių skaičius: 68
  • Formatas: 17x16 kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955683742

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Istorija apie katiną Ignasijų, kaminkretį Fedią ir Vienišąją pelę"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Istorija apie katiną Ignasijų, kaminkretį Fedią ir Vienišąją pelę", Liudmila Ulickaja. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Liudmila Ulickaja su knyga "Istorija apie katiną Ignasijų, kaminkretį Fedią ir Vienišąją pelę" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Istorija apie katiną Ignasijų, kaminkretį Fedią ir Vienišąją pelę" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Liudmila Ulickaja. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Istorija apie katiną Ignasijų, kaminkretį Fedią ir Vienišąją pelę" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Istorija apie katiną Ignasijų, kaminkretį Fedią ir Vienišąją pelę" perkama kartu