0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Juodasis edelveisas. Waffen-SS kario atsiminimai

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Juodasis edelveisas. Waffen-SS kario atsiminimai


Šiuo metu neparduodama

2021-08-31 9.89 SoldOut
Knygos "Juodasis edelveisas. Waffen-SS kario atsiminimai" aprašymas

Johannas Vossas Antrojo pasaulinio karo metais tarnavo 6-osios SS kalnų jėgerių divizijos „Nord“ 11-ajame pulke „Reinhard Heydrich“.

Knygoje „Juodasis edelveisas. Waffen-SS kario atsiminimai“, parašytoje Jungtinių Amerikos Valstijų kariuomenės nelaisvėje 1945–1946 m., autorius pasakoja apie tarnybą Waffen-SS gretose, į kurias įstojo 1943 m. pradžioje, būdamas septyniolikos, aprašo kovas su sovietais Karelijoje ir Suomijoje, su amerikiečiais – Vogėzuose, Mozelio bei Saro srityje.

Karo belaisvių stovykloje J. Vossas kurį laiką dirbo vieno JAV kariuomenės generalinės karo prokuratūros karininko raštininku ir turėjo priėjimą prie gausybės dokumentų apie holokaustą. Vis daugiau sužinodamas apie Waffen-SS narių dalyvavimą vykdant siaubingus nusikaltimus, autorius nusprendė giliai pažvelgti į savo sielą ir kritiškai persijoti kertinius ligtolinio gyvenimo įsitikinimus.

Vertė Gediminas Sadauskas


  • Autorius: Johann Voss
  • Leidėjas: Briedis
  • Išleidimo metai: 2016
  • Knygos puslapių skaičius: 296
  • Formatas: 17x24, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955265566

Parašykite atsiliepimą apie "Juodasis edelveisas. Waffen-SS kario atsiminimai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Knygos apie karą

Johann Voss parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Juodasis edelveisas. Waffen-SS kario atsiminimai, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Juodasis edelveisas. Waffen-SS kario atsiminimai aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Juodasis edelveisas. Waffen-SS kario atsiminimai už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Juodasis edelveisas. Waffen-SS kario atsiminimai? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Johann Voss tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Juodasis edelveisas. Waffen-SS kario atsiminimai" perkama kartu