0

Juozapas. Naujojo tūkstantmečio tėvas

Informacija

Juozapas. Naujojo tūkstantmečio tėvas


Šiuo metu neparduodama

Knygos "Juozapas. Naujojo tūkstantmečio tėvas" aprašymas

Biblijoje Juozapas pristatomas kaip sapnų ir tylos vyras, Dievo Sūnaus globėjas, Nazareto dailidė ir Švč. Mergelės Marijos sužadėtinis. Tradicija gerbia jį kaip visuotinės Bažnyčios globėją, laiko pavyzdžiu darbininkams, pagalba valdytojams, paguoda mirštantiesiems.
Šioje knygoje, sumaniai pasinaudojant žydų Tradicija, Šventuoju Raštu ir Bažnyčios istorija, Juozapas parodomas kaip tėvas, danguje esančio Tėvo paveikslas, lydintis ir globojantis keliaujančiąją Bažnyčią. Naujoms kartoms šis patriarchas pristatomas kaip tėvystės pavyzdys. Naujas, gilus, prasmingas ir be galo žavus.
Brolis Efraimas gimė 1949 m. Nansyje, žydų šeimoje. Atsivertęs į krikščionybę, 1973 m. drauge su žmona Džo Kruasan (Jo Croissant) įsteigė „Palaiminimų bendruomenę“ ir buvo įšventintas į permanentinius diakonus. Yra daugelio dvasingumo veikalų autorius.

Parašykite atsiliepimą apie "Juozapas. Naujojo tūkstantmečio tėvas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Juozapas. Naujojo tūkstantmečio tėvas, kurią skaitytojams dovanoja Ephraim. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Ephraim su knyga Juozapas. Naujojo tūkstantmečio tėvas jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Juozapas. Naujojo tūkstantmečio tėvas patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Ephraim. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Juozapas. Naujojo tūkstantmečio tėvas palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Juozapas. Naujojo tūkstantmečio tėvas" perkama kartu