Ženkliai PIGIAU - prekės vos iki 5€! Naršykite čia >>

0
0
Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Juozas Senkus: kalbotyros darbai

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2024-06-30 18.69 SoldOut

Knygos „Juozas Senkus: kalbotyros darbai“ aprašymas

Juozas Senkus (1907-1970)- žymus lietuvių tarmėtyrininkas, padėjęs pagrindus Lietuvių kalbos atlasui, pirmųjų dialektologinių ekspedicinių organizatorius. Svarus šio mokslininko indėlis ir į didįjį Lietuvių kalbos žodyną, lietuvių onomastiką. Jis yra surinkęs daugybę vietovardžių ir asmenvardžių, gilinęsis į jų kirčiavimą, formų taisyklingumą, rašybą. Nemažai šis kalbininkas prisidėjo ir prie lietuvių bendrinės kalbos norminimo, tarties vienodijimo. Jis nustatė daugelį kirčiavimo dėsningumų, išaiškino atskirų žodžių, jų formų vartojimą. Kalbos kultūros klausimais yra paskelbęs keliasdešimt straipsnių, kuriuose nagrinėjo įvairius rašybos, tarties ir kirčiavimo, morfologijos, žodžių darybos, leksikos, linksnių vartojimo bei kitus dalykus.


Knygoje "Juozas Senkus: kalbotyros darbai" skelbiamas beveik visas kalbininko mokslinis palikimas. Su jo gyvenimu ir darbais supažindinama platus įvadinis Kazio Morkūno ir Algirdo Sabaliausko straipsnis. Čia spausdinama daug iki šiol neskelbtų nuotraukų iš šeimos archyvo.Parašykite atsiliepimą apie „Juozas Senkus: kalbotyros darbai“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą „Juozas Senkus: kalbotyros darbai“, Danguolė Mikulėnienė, Rasa Kašėtienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Danguolė Mikulėnienė, Rasa Kašėtienė su knyga „Juozas Senkus: kalbotyros darbai“ jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga „Juozas Senkus: kalbotyros darbai“ patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Danguolė Mikulėnienė, Rasa Kašėtienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą „Juozas Senkus: kalbotyros darbai“ palikti ir jūs.

 


Dažnai su „Juozas Senkus: kalbotyros darbai“ perkama kartu