0
4.0
(4 įvertinimai)
Kaina internetu: 13,99 €
Kaina knygyne: 17,39 €*
Sutaupote: 3.40 € (20%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2020-08-30 Darius

Informacija

Kabinetas 339

  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2019
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 250
  • ISBN ar kodas: 9786090139110

2020-11-30 13.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Kabinetas 339" aprašymas

Naujienų portalo 15min žurnalistų dueto Dovydo Pancerovo ir Birutės Davidonytės knyga „Kabinetas 339“ kalba apie tikrus įvykius nutikusius Lietuvos politikoje. Šis tiriamosios žurnalistikos darbas gali būti skaitomas tarsi detektyvas, tačiau būtina nepamiršti, kad istorija nėra išgalvota. Autoriai teigia, kad knyga turėtų patikti serialo „House Of Cards" gerbėjams.

„Kabinetas 339“ skaitytojams leis susidaryti geresnį vaizdą, kaip iš tiesų dirba Lietuvos žurnalistai. Tyrimų užkulisiai gali priminti veiksmo filmą: slapti informatoriai, korupcija, kolegų išdavystės, grasinimai. Primename, kad visi minimi įvykiai iš tiesų nutiko. 2018-ųjų metų pavasarį 15min žurnalistai gavo susidomėjimą sukėlusią žinutę iš savo informatoriaus. Šaltinis pranešė apie įtartiną Lietuvos ministro pirmininko Sauliaus Skvernelio komandos sutartį su privačia energetikos įmone. Žurnalistų komanda susidomėjo gauta informacija ir taip prasidėjo metus trukęs Dovydo Pancerovo ir Birutės Davidonytės tyrimas, kuris galiausiai nugulė į knygą „Kabinetas 339“. Tyrimo objektai – įtartini premjero aplinkos ryšiai bei purvini valstybės vardu pasirašomi sandoriai.

Be atskleistos tiriamosios žurnalistikos darbo virtuvės, knygoje piešiamas ir realus Lietuvos politikos vaizdas. Šalyje vis dar klesti korupcija, nešvarūs šešėliniai žaidimai, pažinčių lemiami susitarimai. Atlikdami savo tyrimą Dovydas Pancerovas ir Birutė Davidonytė susidūrė su spaudimu bei šantažu, buvo netikėtai išduoti savo kolegos. Sunkiausia dirbti tapo, kai premjero komanda ėmė stipriai riboti prieigą prie bet kokios informacijos. Tai paveikė nė tik tyrėjų bei jų redakcijos darbą, tačiau ir visus kitus Lietuvos žurnalistus rašančius apie aktualijas bei politiką.

Vos pasirodęs politinis detektyvas „Kabinetas 339“ tapo absoliučiu bestseleriu. Pirmasis dešimties tūkstančių tiražas buvo išpirktas per kelias savaites, o po to kelis kartus pakartotas. Knyga rekomenduojama visiems, kurie neabejingi tam kas vyksta Lietuvoje, nori detaliau susipažinti su politika ir žurnalistų darbu. Autoriai pasistengė istoriją parašyti taip, kad ją būtų lengva skaityti, sudėtingus techninius niuansus pateikė paprastai ir suprantamai.

„Kabinetas 339“ – pirma tokio tipo knyga Lietuvoje.

Dovydas Pancerovas žurnalistu dirba nuo 2006-tų metų. Jo domėjimosi sritys yra politinė korupcija, saugumas, energetika. Už tiriamosios žurnalistikos darbus jis buvo apdovanotas ne viena premija, bei Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino ordino medaliu. 2017-tais metais autorius išleido pirmąją savo knygą „Kiborgų žemė“, kurioje pasakoja apie patirtį karo zonoje, Ukrainoje.

Birutė Davidonytė portale 15min dirba nuo 2017-tų metų. Jos domėjimosi sritys yra verslo ir politikų santykiai, valstybės lėšų švaistymas, nešvarūs sandėriai.

2020-08-30

2020-08-04

Kažkaip gaila, kad 15min.lt ir knygą parašę žurnalistai dėl Skverno skundo vartotojų gynėjams pasiviešino straipsnį ir šiek tiek, panašu, iškraipė jame faktus savo naudai... Na, kad atrodytų geresni ir nekaltesni. Po šito dingo mano pasitikėjimas ir tais knygos autoriais, ir pačia 15min.

2020-06-25

paskaitai ir norisi turėti AUTOMATĄ, pirkite, skaitykite, šiurpinkitės ir tada gal nenorėsim būti avinėliais
s

2020-03-04

Labai gera knyga, rekomenduoju tiems kas domisi politikos aktualijomis.

Parašykite atsiliepimą apie "Kabinetas 339"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Tikros istorijos

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Kabinetas 339, kurią skaitytojams dovanoja Birutė Davidonytė, Dovydas Pancerovas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Birutė Davidonytė, Dovydas Pancerovas su knyga Kabinetas 339 jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Kabinetas 339 patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Birutė Davidonytė, Dovydas Pancerovas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Kabinetas 339 palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Kabinetas 339" perkama kartu