NAUJIENA! -30% nuolaida visai BIOK kosmetikai! Naršykite čia >>

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Kaip aš mečiau

Kaina: 15,39 €
Kaina su kodu: 11,54 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2024-04-30 15.389 InStock
Į krepšelį 11,54 € -25% su kodu
PATOGU

Knygos "Kaip aš mečiau" aprašymas

Rašydamas (ar skaitydamas) patenki į pasaulius, kuriuose kadaise buvai, į erdves ir laikus, kuriuose niekada nesilankei, kuriuos galbūt tik sapnavai, kuriuos prasimanei, nors jie ir gyvena tavyje, nors tai tik nuojautų, šešėlių ar emocijų pavidalai, pustoniai, melodijų, sakinių nuotrupos, garsų fragmentai. Taip suprantu knygas – kaip kelionę.

Man patinka taip keliauti. Rankioju fragmentus savo atmintyje, patirtyje, pasiūlytus man vaizduotės, patirties, literatūros, kultūros, religijos, filosofijos ar anekdotų... Kad ir kas tai būtų. Tie fragmentai kartais atrodo net nesusiję tarpusavyje. Kai juos atkuriu, kai jie įgauna formą, pasimato sąsajos su kitais fragmentais, ryšiai tarp personažų, pasakojimo linijų, vaizdinių ir metaforų giminystė, atsiranda istorija. Tai rašytojo, o ne istoriko ar memuaristo kelionė, todėl seniai nesuku sau galvos dėl autobiografiškumo, asmeniškumo, istoriškumo ir panašiai. Kaip sakė vienas poetas, tu Jį prasimanei, o Jis – tave.

Ši knyga apie žmogų, nusprendusį mesti rūkyti, ir šis sprendimas jį nuveda labai toli: į praeitį, į atmintį, į melancholiškos ir linksmos patirties, į padorumo ribas kartais peržengiančios vaizduotės kelionę. Ir norisi į šią kelionę pakviesti kitus, kad ir koks egoistas būčiau.

Sigitas Parulskis gimė 1965 metais Rokiškio rajone, Obeliuose. Vilniaus universitete studijavo lietuvių kalbą ir literatūrą, vėliau dirbo kultūros ir literatūros leidiniuose. Rašytojo kolekcijoje – 20 knygų, jos išverstos į latvių, suomių, italų, lenkų, čekų, prancūzų, vokiečių, graikų, švedų, norvegų, rusų, anglų ir kitas kalbas.

Gyvena, kuria ir užsienio rašytojų knygas į lietuvių kalbą verčia Vilniuje. Mėgsta fotografuoti ir pėsčiomis vaikščioti ilgus nuotolius.

Kūrėjas be rėmų. Poetas, eseistas, dramaturgas, vertėjas, kritikas. Rašytojas, kurio naujausių knygų laukia skaitytojai, o knygų neskaitantieji jo žinučių ieško socialiniuose tinkluose ir žiniasklaidoje. Žmogus, gebantis ne tik tiksliai atspindėti laiką, kuriame gyvename, bet ir numatyti ateitį. Kūryba, rašymas yra kasdienis poreikis, būtinybė ir būsena, padedanti išleisti viduje susikaupusias ir dažnai netelpančias mintis. „Per rašymą suvokiu pasaulį ir save, atpažįstu žmogiškumą, gyvenimo prasmę ar bent jos galimybę“, – teigia rašytojas. Ironiškas, pastabus, nebijantis vertinti ir įsivertinti Sigitas Parulskis laikomas šių dienų klasiku.


  • Autorius: Sigitas Parulskis
  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2024
  • Knygos puslapių skaičius: 240
  • Formatas: 14x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786090158203

Parašykite atsiliepimą apie "Kaip aš mečiau"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Šiuolaikinė lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Kaip aš mečiau", Sigitas Parulskis. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Sigitas Parulskis su knyga "Kaip aš mečiau" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Kaip aš mečiau" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Sigitas Parulskis. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Kaip aš mečiau" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Kaip aš mečiau" perkama kartu