NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Smartpost paštomatus nuo 15€

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 15 € *

Kaip auginti savarankiškus, kūrybingus vaikus? Vaiko ugdymas nuo gimimo iki 5 metų

Kaina: 16,79 €
Kaina su kodu: 13,43 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Smartpost paštomatus Lietuvoje
  • Pristatysime: per 18-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-08-26 Viktorija

Lankėme užsiėmimus, tad džiaugiamės, kad su knyga juos turime ir namuose! Vis atsiverčiu su vaikais, kai norisi veiklų ar idėjų. Tai išties tarsi biblija, kurią norisi nuolat pavartyti ir save įsikvėpti. Sudėta labai daug! Ir vaikams patinka vartyti bei žiūrėti nuotraukas. Vis prašo džiunglių ir kosmoso! :) Super!


2024-03-31 16.79 InStock
Į krepšelį

Knygos "Kaip auginti savarankiškus, kūrybingus vaikus? Vaiko ugdymas nuo gimimo iki 5 metų" aprašymas

„Kaip auginti savarankiškus, kūrybingus vaikus?“ – tai visuminio šeimos ugdymosi akademijos „Family Lab Academy“ edukologių Jovitos Starkutės ir Indrės Neimantės knyga, kuri padės tėvams atsakyti į daugybę klausimų, kylančių pačiu svarbiausiu vaikų auginimo ir ugdymo laikotarpiu – nuo gimimo iki 5 metų.

Knygoje „Kaip auginti savarankiškus, kūrybingus vaikus?“ sužinosite, kaip paskatinti vaiko fizinę, kalbos, pažinimo, socialinę ir emocinę raidą, kokios veiklos lavina svarbiausius įgūdžius ir kaip jomis sudominti mažylį. Taip pat rasite patarimų, kaip namie sukurti kūrybingumą ugdančią aplinką, kaip ugdymui pritaikyti kūrybines dėžes, kokių priemonių jose turėtų būti.Kiti taip pat domėjosi


2021-08-26

Lankėme užsiėmimus, tad džiaugiamės, kad su knyga juos turime ir namuose! Vis atsiverčiu su vaikais, kai norisi veiklų ar idėjų. Tai išties tarsi biblija, kurią norisi nuolat pavartyti ir save įsikvėpti. Sudėta labai daug! Ir vaikams patinka vartyti bei žiūrėti nuotraukas. Vis prašo džiunglių ir kosmoso! :) Super!

2021-04-14

Family Lab Academy – visuminio ugdymosi šeimai akademija įkurta 2019 m. Kaune. Su šeima šią akademiją atradome dar prieš karantiną. Tuomet mūsų mažėlei buvo jau 3 metukai ir nuvedėme ją į mini darželį Kaune. Vaikas po kelių apsilankymų būdavo itin džiaugsmingas, neirzlus. Tai pradėjome daugiau domėtis akademijos veikla ir patys įsijungėme į įvairius ugdymo ir psichologinius mokymus vaikams kartu su tėveliais skirtus. Žodžiu esame labai patenkinti, atradome tarpusavio ryšį su vaiku ir išmokome naujų svarbių praktikų auginant mūsų mažėlę. Ši knyga - tai geriausių praktikų, patarimų rinkinys nuostabių Family Lab Academy edukologių. Rekomenduoju!

2021-04-09

Išsami, aiški, paprasta knyga, kurią turėtų turėti kiekvienas tėvelis.

Parašykite atsiliepimą apie "Kaip auginti savarankiškus, kūrybingus vaikus? Vaiko ugdymas nuo gimimo iki 5 metų"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Vaikų ugdymo ir auklėjimo knygos

Indrė Neimantė, Jovita Starkutė pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Kaip auginti savarankiškus, kūrybingus vaikus? Vaiko ugdymas nuo gimimo iki 5 metų", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Kaip auginti savarankiškus, kūrybingus vaikus? Vaiko ugdymas nuo gimimo iki 5 metų" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Kaip auginti savarankiškus, kūrybingus vaikus? Vaiko ugdymas nuo gimimo iki 5 metų" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Kaip auginti savarankiškus, kūrybingus vaikus? Vaiko ugdymas nuo gimimo iki 5 metų"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Indrė Neimantė, Jovita Starkutė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Kaip auginti savarankiškus, kūrybingus vaikus? Vaiko ugdymas nuo gimimo iki 5 metų" perkama kartu