NUOLAIDOS sumuojasi! Papildoma 5% nuolaida viskam su kodu: PAPARTIS

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Kaip gaidelis pono dvarą griovė. Įgarsinta lietuvių liaudies pasaka

Kaina: 17,49 €
Kaina su kodu: 15,74 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
  • Pristatysime: per 18-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Atsiėmimas Vilniuje
po 1 darbo val.
2023-05-03 Skaitytojas

Grįžtama į ponų "engėjų" laikus??? Dvarai visais laikais buvo kultūros židiniai, o pasaka apie "užengtą liaudį" - LTSR laikų propaganda apie "klasių kovą".


2024-06-30 17.49 InStock
Į krepšelį 15,74 € -10% su kodu
PATOGU

Knygos „Kaip gaidelis pono dvarą griovė. Įgarsinta lietuvių liaudies pasaka“ aprašymas

„Kaip gaidelis pono dvarą griovė“ - gerai žinoma lietuvių liaudies pasaka apie tai, kad net būdamas mažas gali pasipriešinti blogiui ir neteisybei. Giedriaus Savicko ir Vytauto Leistrumo įgarsintoje pasakoje drąsus gaidelis keliauja į piktavalio pono dvarą atsiimti stebuklingų girnelių – vienintelio vertingo daikto, pono atimto iš beturčių senelių.

Klausykite arba skaitykite ir sužinokite, ar pavyks gaideliui, padedamam lapės, vilko ir meškos, stebuklingas girneles sugrąžinti seneliams?

Besimokantiems skaityti – SKIE-ME-NUO-TO pasakos teksto puslapiai.

Žaismingai ir linksmai įgarsino teatro, televizijos ir kino aktorius, TV laidų vedėjas Giedrius Savickas.

Pasaką aranžavo kompozitorius, muzikantas Vytautas Leistrumas, kuriantis muziką filmams ir spektakliams bei koncertuojantis su bendraminčių grupe SOLO ANSAMBLIS.

Knygos dailininkas – Dovydas Čiuplys, iliustravęs Lietuvoje pamėgtas garsines knygas „Džyru džyru muzikėlė“, „Šiaudas, žarija ir pupa“ (išleido „Baltos lankos“) bei kitas.2023-05-03

Grįžtama į ponų "engėjų" laikus??? Dvarai visais laikais buvo kultūros židiniai, o pasaka apie "užengtą liaudį" - LTSR laikų propaganda apie "klasių kovą".

Parašykite atsiliepimą apie „Kaip gaidelis pono dvarą griovė. Įgarsinta lietuvių liaudies pasaka“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Knygos su garsais 3-5 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys „Kaip gaidelis pono dvarą griovė. Įgarsinta lietuvių liaudies pasaka“, kurį pristato Dovydas Čiuplys, Giedrius Savickas, Vytautas Leistrumas. Siūlome ne tik išsamų „Kaip gaidelis pono dvarą griovė. Įgarsinta lietuvių liaudies pasaka“ aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Dovydas Čiuplys, Giedrius Savickas, Vytautas Leistrumas. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie „Kaip gaidelis pono dvarą griovė. Įgarsinta lietuvių liaudies pasaka“. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą „Kaip gaidelis pono dvarą griovė. Įgarsinta lietuvių liaudies pasaka“ dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su „Kaip gaidelis pono dvarą griovė. Įgarsinta lietuvių liaudies pasaka“ perkama kartu