NAUJIENA! -30% nuolaida visai BIOK kosmetikai! Naršykite čia >>

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Kaip gyventi su inkontinencija

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2024-04-30 4.99 SoldOut

Knygos "Kaip gyventi su inkontinencija" aprašymas

Knyga "Kaip gyventi su inkontinencija" skirta tiems asmenims, kurie kreipėsi į profesionalius medikus pagalbos, bet ir toliau gyvena su pūslės ar vidurių nuotėkio simptomu. Kaip dažnai girdime žmones tariant sakinius, prasidedančius „aš…..-au”: aš buriuodavau, aš eidavau į bažnyčią, vaikščiodavau pėsčiomis rudenį… Jeigu jaučiate, kad apie pomėgį kalbate būtuoju laiku, ši knyga jums.

Jeigu jūs, kaip milijonai visame pasaulyje, gyvenate su netinkamai besielgiančia pūsle ir / ar žarnynu (ką sveikatos priežiūros profesionalai vadina sunkiai gydoma inkontinencija), galite reaguoti į šį simptomą įvairiausiais būdais. Kai kas tiesiog racionaliai išanalizuoja optimalius būdus apsaugoti savo drabužius, baldus ir patalus. Kitiems nelaikymo simptomas pakeičia visą gyvenimą.

Tyrimai parodė, kad psichologinis, emocinis ir socialinis inkontinencijos poveikis daž­niausiai nebūna susijęs su nuotėkio kiekiu. Galite nelaikyti kartą per dieną ir jausti didelį stresą dėl tokios kūno permainos, o kiti gali turėti rimtų nelaikymo problemų, bet nejausti, kad inkontinencija stipriai paveikė jų gyvenimą.

Knygos "Kaip gyventi su inkontinencija" autoriai pripažįsta, kad nelaikymo simptomas kiekvieną individą veikia skirtingai. Mes viliamės, kad supratę įprastas reakcijas į neveikiančią pūslę ir / ar vidurius tarp šios knygos viršelių atrasite sprendimus, kaip gyventi nevaržomam apribojimų. Skai­tydami skyrius pažinsite, kaip nelaikymas nepastebimai suvaržė jūsų gyvenimą to nesuvo­kiant.

Iš anglų kalbos vertė Jurgita Jėrinaitė


  • Leidėjas: Inkocentras
  • Išleidimo metai: 2013
  • Knygos puslapių skaičius: 247
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786099519111

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Kaip gyventi su inkontinencija"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Kaip gyventi su inkontinencija", . Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar su knyga "Kaip gyventi su inkontinencija" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Kaip gyventi su inkontinencija" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė . Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Kaip gyventi su inkontinencija" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Kaip gyventi su inkontinencija" perkama kartu