NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Smartpost paštomatus nuo 15€

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 15 € *

Kaip vystosi kūdikio smegenys. Ko reikia mažyliui nuo 0 iki 5 metų, kad užaugtų laimingas ir protingas

5.0
(2 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina: 13,39 €
  • Pristatysime: per 18-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2020-10-27 Iren

Puiki knyga, paremta moksliniais tyrimais, bet labai lengvai susiskaitė. Rekomenduoju!


2024-02-29 13.39 InStock
Į krepšelį

Knygos "Kaip vystosi kūdikio smegenys. Ko reikia mažyliui nuo 0 iki 5 metų, kad užaugtų laimingas ir protingas" aprašymas

„The New York Times“ bestselerių autoriaus bei smegenų veiklos tyrinėtojo John Medina knyga „Kaip vystosi kūdikio smegenys: ko reikia mažyliui nuo 0 iki 5 metų, kad užaugtų laimingas ir protingas“ atsakys į daugelį būsimus tėvus kankinančių klausimų bei išsklaidys populiariausius mitus apie vaisiaus bei kūdikio vystymosi raidą.

Koks yra svarbiausias dalykas, kurį savo kūdikio labui galite padaryti nėštumo metu? Ką televizijos žiūrėjimas daro vaiko smegenims? Koks geriausias būdas valdyti pyktį? Mokslininkai žino! Autorius John Medina dalijasi naujausiais moksliniais tyrimais apie protingo ir laimingo vaiko auginimo metodus. Ši knyga – revoliucinis požiūris į tėvystę. Štai pavyzdys: norite, kad jūsų vaikas užaugęs lengvai įstotų į prestižinį universitetą? Užuot vertę jį klausytis Mocarto ar apkrovę lavinamaisiais žaidimais, mokykite vaiką savikontrolės.

„Kaip vystosi kūdikio smegenys“ sumažina atotrūkį tarp to, ką žino mokslininkai, ir to, ką praktikuoja tėvai. Molekulinės biologijos žinovas, o tuo pačiu ir tėvas, John Medina pasitelkęs žavias bei linksmas gyvenimiškas istorijas paaiškina kaip vystosi vaiko smegenys ir kaip šį procesą paskatinti bei optimizuoti. Perskaitę knygą tėvai į auklėjimą pažiūrės kitomis akimis.

Knygoje „Kaip vystosi kūdikio smegenys“ autorius atskleidžia, kur baigiasi gamta ir kur prasideda ugdymas, kodėl vyrai turėtų daryti daugiau namų ruošos darbų, sužinosite, kokią įtaką daro jūsų emocijos, bei kodėl televizoriaus žiūrėjimas kelia žalą vaikams iki dvejų metų. Taip pat mokslininkas nurodo ryšį tarp vaiko gebėjimo bendrauti su kitais ir gabumų matematikai bei kaip svarbu yra girti pastangas, o ne protą. Be to John Medina teigia, kad laimė ir protas yra neatsiejami. Laimės sąskaita siekdami intelektualios savo atžalos sėkmės tikrai patirsite nesėkmę.

Tai, ką darote prieš nėštumą, nėštumo metu ir per pirmuosius penkerius metus, turės įtakos jūsų vaikams visą likusį gyvenimą. „Kaip vystosi kūdikio smegenys“ – nepakeičiamas, paprasta kalba parašytas vadovas, kurio autorius rėmėsi tik patikimais šaltiniais ir daug kartų įrodytais neurologijos bei neuropsichologijos tyrimais.

John Medina –garsus amerikiečių mokslininkas, molekulinės biologijos specialistas ir smegenų veiklos tyrinėtojas. „The New York Times“ bestselerių autorius visą gyvenimą žavėjosi tuo, kaip protas reaguoja į informaciją bei ją tvarko.

Iš anglų kalbos vertė Birutė Tumienė


  • Autorius: John Medina
  • Leidėjas: Briedis
  • Išleidimo metai: 2020
  • Knygos puslapių skaičius: 352
  • Formatas: 15x22, puskiečiai viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955267492

Kiti taip pat domėjosi


2020-10-27

Puiki knyga, paremta moksliniais tyrimais, bet labai lengvai susiskaitė. Rekomenduoju!

2020-05-11

Parašykite atsiliepimą apie "Kaip vystosi kūdikio smegenys. Ko reikia mažyliui nuo 0 iki 5 metų, kad užaugtų laimingas ir protingas"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Nėštumo, gimdymo ir kūdikio priežiūros knygos

John Medina pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Kaip vystosi kūdikio smegenys. Ko reikia mažyliui nuo 0 iki 5 metų, kad užaugtų laimingas ir protingas", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Kaip vystosi kūdikio smegenys. Ko reikia mažyliui nuo 0 iki 5 metų, kad užaugtų laimingas ir protingas" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Kaip vystosi kūdikio smegenys. Ko reikia mažyliui nuo 0 iki 5 metų, kad užaugtų laimingas ir protingas" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Kaip vystosi kūdikio smegenys. Ko reikia mažyliui nuo 0 iki 5 metų, kad užaugtų laimingas ir protingas"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, John Medina tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Kaip vystosi kūdikio smegenys. Ko reikia mažyliui nuo 0 iki 5 metų, kad užaugtų laimingas ir protingas" perkama kartu