NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Smartpost paštomatus nuo 15€

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 15 € *

Kalifo rūmai

5.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina: 12,99 €
Kaina su kodu: 11,69 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2020-12-18 kasparas

Puiki! Juokinga, šmaikšti, įtraukianti. Vien tik pagyrimų verta knyga


2024-02-29 12.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Kalifo rūmai" aprašymas

– Ar jūs tikite džinais?
– Mais oui, be abejo, – atsakė ji.
Kol aš svarsčiau, ką čia atsakius, grafienė prakalbo:
– Pagyvenkite Maroke ilgiau, ir jie įsiskverbs jums į kraują. Gal jums tai nuskambės keistai, bet jie patys nusprendžia.
– Ką nusprendžia?
– Nusprendžia, ar leisti jums jais patikėti, – atsakė ji.

Knygoje „Kalifo rūmai“ rašytojas ir žurnalistas Tahiras Shahas pasakoja apie pirmuosius gyvenimo egzotiškajame Maroke metus, bandymą renovuoti įsigytą seną kalifo rezidenciją ir pastangas perprasti vietos kultūrą. Tahiro Shaho romanas „Kalifo rūmai“ – linksma ir pašėlusi, tikrais faktais pagrįsta istorija apie rašytojo sumanymą persikelti su šeima iš niūraus Londono į saulės nutviekstą Kasablanką. Tai pasakojimas apie nepakartojamą šalį, kurioje susilieja islamo tradicijos ir Afrikos folkloras ir kur niekas nėra taip paprasta, kaip atrodo.

Anglijoje gimusį afganų kilmės rašytoją nuo pat vaikystės žavėjo tėvo pasakojimai apie Maroką – dykumų karštį, laisvą gyvenimą ir vietinių gyventojų kultūrą. Rašytojui ši šalis tapo idealia vieta, kur jis nusprendė pabėgti nuo beprotiškos Vakarų civilizacijos. Tvarkydamas, remontuodamas ir renovuodamas kalifo rūmus Tahiras Shahas susiduria su begale neįtikėtinų vietos papročių, keistų nesuprantamų tradicijų, su visiškai kitokiu vietinių gyventojų pasaulio suvokimu. Taip gimsta nepakartojama, komiškų situacijų pilna istorija.

Visi vietos prietarai ir karštas vietinių tikėjimas dvasiomis, džinais ir kitokias europiečiui sunkiai suvokiamais dalykais apsunkina ne tik naujakurių kasdienybę, bet, svarbiausia, remonto planus. Tačiau tai tik pradžia...

„Jis meistriškai atnaujina namą, išklodamas grindis plytelėmis, o sienas dekoratyviniu tinku, kad jo šeima galėtų ištrūkti iš vieno kambario, kuriame visi glaudėsi metus. Jis daug ką išsiaiškina apie savo senelį, našlį, kuris pabėgo į Maroką, nes čia taip ir nebuvo nukeliavęs su savo mirusia žmona. Metų metus jis gyveno Tanžere iki kol mirė nutrenktas prekių pristatymo sunkvežimio. Shahas rašo šventvagiškai juodą komediją išlaikydamas rimtą veido miną. Ir kažkokiu tyliu, alchemiją primenančiu būdu jis randa kalbą su sargais, imamu, gatvės gangsteriu, benamiais ant savo namų laiptų ir bando vadybininku viduje. Jis vis dar ten gyvena.“
Jason Goodwin, The Washington Post

Tahiras Shahas (1966 m. lapkričio 16 d.) – Londone kilmingoje afganų šeimoje gimęs rašytojas, keliautojas ir dokumentinių filmų kūrėjas, 2003 metais palikęs Jungtinę Karalystę ir persikėlęs su šeima į Maroką, Kasablanką, kur jie gyvena iki šiol. Autorius yra parašęs devynias knygas, paremtas keliaujant įgyta patirtimi, jo dokumentinius filmus rodo žinomiausi dokumentikos kanalai.


  • Pavadinimas originalo kalba: The Caliph's House
  • Autorius: Tahir Shah
  • Leidėjas: Tyto alba
  • Išleidimo metai: 2020
  • Knygos puslapių skaičius: 372
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789986166856
  • Vertėjas: Rasa Drazdauskienė
  • Iš kokios kalbos versta: anglų

Kiti taip pat domėjosi


2020-12-18

Puiki! Juokinga, šmaikšti, įtraukianti. Vien tik pagyrimų verta knyga

Parašykite atsiliepimą apie "Kalifo rūmai"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Šiuolaikinė užsienio literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Kalifo rūmai", Tahir Shah. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Tahir Shah su knyga "Kalifo rūmai" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Kalifo rūmai" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Tahir Shah. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Kalifo rūmai" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Kalifo rūmai" perkama kartu