NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Smartpost paštomatus nuo 15€

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 15 € *

Keletas būdų, kaip patobulinti dėstymą

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2024-03-31 3.18 SoldOut

Knygos "Keletas būdų, kaip patobulinti dėstymą" aprašymas

Šioje metodinėje priemonėje pateikiama užduočių, kuriomis dėstytojas galės pasinaudoti mokydamas savo dalyko studentus. Tai padės jam reflektuoti turimą dėstymo patirtį, ją atnaujinti ir tobulinti.


Parašykite atsiliepimą apie "Keletas būdų, kaip patobulinti dėstymą"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Keletas būdų, kaip patobulinti dėstymą", Jūratė Laurinavičiūtė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Jūratė Laurinavičiūtė su knyga "Keletas būdų, kaip patobulinti dėstymą" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Keletas būdų, kaip patobulinti dėstymą" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Jūratė Laurinavičiūtė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Keletas būdų, kaip patobulinti dėstymą" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Keletas būdų, kaip patobulinti dėstymą" perkama kartu