Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Kelių ir gatvių priežiūra žiemą

Kaina: 9,36 €
Kaina su kodu: 8,42 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
  • Pristatysime: per 18-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2024-04-30 9.36 InStock
Į krepšelį 8,42 € -10% su kodu
PATOGU

Knygos "Kelių ir gatvių priežiūra žiemą" aprašymas

Lietuvoje žiemos periodui būdingas klimato laikotarpis trunka iki šešių mėnesių. Šio laikotarpio klimatiniai veiksniai pasireiškia jau spalio mėnesio viduryje, o išnyksta dažniausiai tik balandžio mėn. Žiemos laikotarpiu automobilių kelių dangos dažnai padengiamos ledo ir sniego sluoksniu, kuris labai apsunkina transporto priemonių eismą, didina eismo įvykių riziką.

Šios mokomosios knygos "Kelių ir gatvių priežiūra žiemą" tikslas – perteikti skaitytojui Lietuvos klimatinių sąlygų ypatumus bei kelių priežiūros žiemą svarbą, siekiant užtikrinti nenutrūkstamą ir saugų transporto priemonių eismą.

Mokomojoje knygoje "Kelių ir gatvių priežiūra žiemą" pateikiama trumpa Lietuvos klimato žiemą apžvalga, teisiniai žiemos priežiūros aspektai, kelių priežiūros žiemą normatyviniai reikalavimai ir organizavimas valstybiniuose keliuose. Daug dėmesio skirta barstomosioms medžiagoms, jų poveikiui aplinkai. Detaliai aptartos naudojamos ir perspektyvios kelių priežiūros žiemą technologijos, analizuojama eismo informacinė sistema. Pateikti ir ekonominiai žiemos priežiūros aspektai. Knygos pabaigoje yra vartojamų sąvokų žodynėlis. Mokomoji knyga skirta studentams, studijuojantiems kelių ir gatvių priežiūrą žiemą.

Knyga „Kelių ir gatvių priežiūra žiemą“ gali naudotis ir kelių bei gatvių priežiūros įmonių specialistai.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Kelių ir gatvių priežiūra žiemą"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Aplinkos inžinerijos ir kraštotvarkos knygos

Donatas Čygas, Alfredas Laurinavičius, Audrius Vaitkus, Tomas Ratkevičius pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Kelių ir gatvių priežiūra žiemą", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Kelių ir gatvių priežiūra žiemą" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Kelių ir gatvių priežiūra žiemą" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Kelių ir gatvių priežiūra žiemą"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Donatas Čygas, Alfredas Laurinavičius, Audrius Vaitkus, Tomas Ratkevičius tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Kelių ir gatvių priežiūra žiemą" perkama kartu