0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Kaina internetu: 7,39 €
Kaina knygyne: 9,69 €*
Sutaupote: 2.30 € (24%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

Kelių ir gatvių priežiūra žiemą


2021-06-30 7.39 InStock
Į krepšelį
Knygos "Kelių ir gatvių priežiūra žiemą" aprašymas

Lietuvoje žiemos periodui būdingas klimato laikotarpis trunka iki šešių mėnesių. Šio laikotarpio klimatiniai veiksniai pasireiškia jau spalio mėnesio viduryje, o išnyksta dažniausiai tik balandžio mėn. Žiemos laikotarpiu automobilių kelių dangos dažnai padengiamos ledo ir sniego sluoksniu, kuris labai apsunkina transporto priemonių eismą, didina eismo įvykių riziką.
Šios mokomosios knygos "Kelių ir gatvių priežiūra žiemą" tikslas – perteikti skaitytojui Lietuvos klimatinių sąlygų ypatumus bei kelių priežiūros žiemą svarbą, siekiant užtikrinti nenutrūkstamą ir saugų transporto priemonių eismą.

Mokomojoje knygoje "Kelių ir gatvių priežiūra žiemą" pateikiama trumpa Lietuvos klimato žiemą apžvalga, teisiniai žiemos priežiūros aspektai, kelių priežiūros žiemą normatyviniai reikalavimai ir organizavimas valstybiniuose keliuose. Daug dėmesio skirta barstomosioms medžiagoms, jų poveikiui aplinkai. Detaliai aptartos naudojamos ir perspektyvios kelių priežiūros žiemą technologijos, analizuojama eismo informacinė sistema. Pateikti ir ekonominiai žiemos priežiūros aspektai. Knygos pabaigoje yra vartojamų sąvokų žodynėlis. Mokomoji knyga skirta studentams, studijuojantiems kelių ir gatvių priežiūrą žiemą.
Knyga Kelių ir gatvių priežiūra žiemą gali naudotis ir kelių bei gatvių priežiūros įmonių specialistai.Parašykite atsiliepimą apie "Kelių ir gatvių priežiūra žiemą"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Kelių ir gatvių priežiūra žiemą, kurią skaitytojams dovanoja Donatas Čygas, Alfredas Laurinavičius, Audrius Vaitkus, Tomas Ratkevičius. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Donatas Čygas, Alfredas Laurinavičius, Audrius Vaitkus, Tomas Ratkevičius su knyga Kelių ir gatvių priežiūra žiemą jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Kelių ir gatvių priežiūra žiemą patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Donatas Čygas, Alfredas Laurinavičius, Audrius Vaitkus, Tomas Ratkevičius. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Kelių ir gatvių priežiūra žiemą palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Kelių ir gatvių priežiūra žiemą" perkama kartu