0

Kiekvienas žmogus

  • Nuolaida knygai -30%
Kaina internetu: 8,69 €
Kaina knygyne: 12,29 €*
Sutaupote: 3.60 € (30%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Kiekvienas žmogus

  • Leidėjas: Vaga
  • Išleidimo metai: 2019
  • Formatas: 13x21, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 144
  • ISBN ar kodas: 9785415025701

2020-09-30 8.69 InStock
Į krepšelį
Knygos "Kiekvienas žmogus" aprašymas

Philipo Rotho romanas „Kiekvienas žmogus“ pasakoja vieno paprasto žmogaus gyvenimo istoriją. Tai - ant intymumo ir universalumo ribos balansuojantis pasakojimas apie gyvenimą ir mirtį, netektį ir gailestį, ir apie stoišką akistatą su pasauliu.

Amerikiečių moderniosios literatūros klasikas Philipas Rothas apdovanotas ne vienu prestižiniu apdovanojimu. Jo kolekcijoje – Pulitzerio, Bookerio, Nacionalinė knygų ir kitos ne mažiau garsios premijos. Jis vadintas vienu iš realiausių pretendentų laimėti 2018 m. Nobelio literatūros premiją. Romane „Kiekvienas žmogus“ rašytojas moderniai interpretuoja amžinąsias kaltės, atpirkimo ir lemties temas.

Pagrindinis knygos veikėjas neturi vardo. Tai - eilinis žmogus, vienas iš minios. Jo vaikystė prabėgo juvelyrikos ir laikrodžių parduotuvėje, kurioje dirbo tėvas. Vėliau jis įsidarbino kūrybos direktorium reklamos agentūroje, sukurė šeimą, gyveno, klydo. Kartais jis buvo silpnas, kartais bailus ir nesąžiningas. Kaip ir kievienas žmogus. Jis netiki Dievu ir pomirtiniu gyvenimu. Tačiau artinasi gyvenimo saulėlydis, kūnas sensta. Jis supranta, kad jo gyvenimas netrukus baigsis...
Romano veiksmas prasideda kapinėse, kapinėse ir baigiasi. O tarp jų - paprastas paprasto žmogaus gyvenimas - ligos, šeima, išdavystės, skyrybos, netikėtai užgimusi aistra ir, galiausia, - mirtis.

"Kiekvienas žmogus" - tai pasakojimas apie herojų, kuris prisimindamas savo gyvenimą ir atsiduodamas seksualinei aistrai bando įveikti mirties baimę. O mirties laukimas tampa bandymu prisiminti gyvenimą. Jis laukia pabaigos - tarsi išbaigimo.

Meistriško Philipo Rotho kūrinio antraštė sutampa su XV a. Anglijoje sukurtos pjesės pavadinimu. Joje mirusysis stengiasi pasiekti krikščionišką išganymą, tačiau prieš leisdamasis į paskutinę kelionę privalo susitaikyti su visais, kuriuos yra įskaudinęs. Kelionėje į rojų jį gali lydėti tik geri darbai – panašią sąžinės apyskaitą lemtingą valandą atlieka ir Rotho personažas.

„Nepaisant žaismingumo, Philipas Rothas dar niekad nebuvo toks nuoširdus. Žvelgdamas į tai, kas neišvengiamai laukia visų, jis kiekviename žingsnyje maištauja."
The Guardian

„Dar viena mirties nenugalėta ekstazė. Philipas Rothas meistriškai paneigia George’o Lukacs’o mintį, jog joks rašytojas negali aprėpti viso žmogaus gyvenimo.“
The New York Times

„Nepaisant kelių smulkmenų, Rothas suderina kasdienę egzistenciją ir pasakojimo didybę. Tai – neeilinis pasiekimas.“
The Independent

Iš anglų kalbos vertė Laimantas Jonušys

Parašykite atsiliepimą apie "Kiekvienas žmogus"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Šiuolaikinė užsienio literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Kiekvienas žmogus, kurią skaitytojams dovanoja Philip Roth. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Philip Roth su knyga Kiekvienas žmogus jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Kiekvienas žmogus patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Philip Roth. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Kiekvienas žmogus palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Kiekvienas žmogus" perkama kartu