0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Klasikinio masažo būdai ir kūno dalių masažas

5.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
5,39 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2017-02-23 Viktorija

puiki knyga

Klasikinio masažo būdai ir kūno dalių masažas


2021-06-30 5.39 InStock
Į krepšelį
Knygos "Klasikinio masažo būdai ir kūno dalių masažas" aprašymas

Masažas yra praktinė disciplina, kurios be pratybų įsisavinti negalima. Per pratybas studentai įgyja masažuotojui reikalingus įgūdžius ir sugebėjimą taisyklingai atlikti masažo procedūrų veiksmus. Šis darbas "Klasikinio masažo būdai ir kūno dalių masažas" skirtas silpnai matančių ar visai nematančių studentų masažo specialybės mokymui. Dėstytojas masažuotojas pratybų metu studentams tiesiogiai perduoda ir kontroliuoja judesių atlikimo techniką.

Lietuvių kalba nėra sistemingų praktinio masažo darbų vadovėlių, pritaikytų studentų mokymui. Tikimės, kad dėstytojas, naudodamasis šio darbo medžiaga, ras sau reikalingų žinių bei papildymų pratybų grupėse atlikimui.

Be to, detalus masažo būdų aprašymas gali padėti ir studentams, norintiems savarankiškai pasitikrinti pratybų metu įgytas žinias bei įgūdžius.2017-02-23

puiki knyga

Parašykite atsiliepimą apie "Klasikinio masažo būdai ir kūno dalių masažas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Medicina

Kotryna Paičiuvienė parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Klasikinio masažo būdai ir kūno dalių masažas, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Klasikinio masažo būdai ir kūno dalių masažas aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Klasikinio masažo būdai ir kūno dalių masažas už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Klasikinio masažo būdai ir kūno dalių masažas? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Kotryna Paičiuvienė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Klasikinio masažo būdai ir kūno dalių masažas" perkama kartu