⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Kvėpavimo sistemos ligos ir kineziterapija

Kaina: 11,39 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2023-06-30 11.39 InStock
Į krepšelį

Knygos "Kvėpavimo sistemos ligos ir kineziterapija" aprašymas

Saulės Sipavičienės ir Vilmos Dudonienės studijų knyga „Kvėpavimo sistemos ligos ir kineziterapija“ skirta kineziterapijos, visuomenės sveikatos, treniravimo sistemų ir taikomosios fizinės veiklos studijų programų studentams.

Pirmoje dalyje aptariama kvėpavimo funkcijos svarba sveikatai, kvėpavimo sistemos sandara ir funkcija. Antroje dalyje aprašomi kvėpavimo sistemos tyrimai. Trečioje dalyje pateikiamas kvėpavimo sistemos sutrikimų vertinimas. Ketvirtoje dalyje aprašomas kineziterapinis paciento ištyrimas ir vertinimas. Penktoje supažindinama su dažniausiomis kvėpavimo sistemos ligomis. Šeštoje dalyje aprašomos kvėpavimo ligų reabilitacijai taikomos kineziterapijos metodikos. Septintoje pateikiamos kineziterapeutų rekomendacijos sergant kai kuriomis kvėpavimo ligomis.

Studijų knygoje pateiktos žinios pravers kineziterapeutams, dirbantiems su kvėpavimo ligomis sergančiais pacientais, treneriams, dirbantiems su sportininkais, ir specialistams, dirbantiems su fizinį aktyvumą propaguojančiais asmenimis.

Prieš pradedant praktikuoti ar taikyti skirtingas kvėpavimo metodikas, pirmiausia reikėtų susipažinti su kvėpavimo sistemos sandara ir funkcija, kvėpavimo sutrikimų vertinimu, atlikti detalų paciento fizinį ištyrimą ir išanalizuoti labiausiai paplitusias kvėpavimo sistemos ligas.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Kvėpavimo sistemos ligos ir kineziterapija"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Kineziterapijos knygos

Saulė Sipavičienė, Vilma Dudonienė pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Kvėpavimo sistemos ligos ir kineziterapija", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Kvėpavimo sistemos ligos ir kineziterapija" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Kvėpavimo sistemos ligos ir kineziterapija" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Kvėpavimo sistemos ligos ir kineziterapija"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Saulė Sipavičienė, Vilma Dudonienė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Kvėpavimo sistemos ligos ir kineziterapija" perkama kartu