0
Knyga - pilietis - tauta
6.63 OutOfStock

Knyga - pilietis - tauta

Šiuo metu neparduodama
KNYGŲ IŠPARDAVIMAS

SLAPTAS PASIŪLYMAS
2€ NUOLAIDA perkant virš 25€
su nuolaidos kodu: PPSLAPTA
Informacija

Knyga - pilietis - tauta

  • Leidėjas: Lucilijus
  • Išleidimo metai: 2007
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 132
  • ISBN ar kodas: 9789955320258

Šiuo metu neparduodama

Aprašymas

Knyga - visaverčio gyvenimo, kultūros, tautos dalis. Skaitymas - tai galimybė pažinti pasaulį ir save. Tačiau šia galimybe vis mažiau žmonių naudojasi (ypač jaunimo, mokinių). Šiuolaikinis žmogus linkęs laisvalaikį praleisti prie televizoriaus, kompiuterio, o ne su knyga. Nebelieka skaitymo tradicijų šeimose. Vis mažiau bendraudami su knyga mokiniai tolsta nuo žodyno turtinimo, įdomių tekstų kūrimo, rečiau lankomasi muziejuose, teatruose, parodose, todėl natūralu, kad kai kurie nebežino net rašytojų pavardžių, reikšmingų datų ir pan.
Problemos aktualumą patvirtina ir tai, jog 2007-ieji paskelbti Kultūros, o 2008-ieji - Skaitymo metais, taip pat praėjusiais metais LR vyriausybės priimta Skaitymo skatinimo programa. Jau dabar Lietuvoje organizuojama nemažai renginių Lietuvos vardo paminėjimo tūkstantmečiui - vienam reikšmingiausių XXI a. tautos jubiliejų.
Spręsdama anksčiau įvardytas problemas, Šiaulių „Saulėtekio" vidurinės mokyklos mokytojų grupė parašė ir įgyvendino pilietinio ir tautinio ugdymo projektą „Knyga - pilietis - tauta". Veikla orientuota į įvairių valstybinių, tautinių švenčių, reikšmingų kultūros, istorijos įvykių populiarinimą.
Knygoje skelbiami Respulikinio kūrybos konkurso "Norime nobelio" laureatų darbai.

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu