NUOLAIDOS sumuojasi! Papildoma 5% nuolaida viskam su kodu: PAPARTIS

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Knyga - pilietis - tauta

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2024-06-30 6.63 SoldOut

Knygos „Knyga - pilietis - tauta“ aprašymas

Knyga - visaverčio gyvenimo, kultūros, tautos dalis. Skaitymas - tai galimybė pažinti pasaulį ir save. Tačiau šia galimybe vis mažiau žmonių naudojasi (ypač jaunimo, mokinių). Šiuolaikinis žmogus linkęs laisvalaikį praleisti prie televizoriaus, kompiuterio, o ne su knyga. Nebelieka skaitymo tradicijų šeimose. Vis mažiau bendraudami su knyga mokiniai tolsta nuo žodyno turtinimo, įdomių tekstų kūrimo, rečiau lankomasi muziejuose, teatruose, parodose, todėl natūralu, kad kai kurie nebežino net rašytojų pavardžių, reikšmingų datų ir pan.
Problemos aktualumą patvirtina ir tai, jog 2007-ieji paskelbti Kultūros, o 2008-ieji - Skaitymo metais, taip pat praėjusiais metais LR vyriausybės priimta Skaitymo skatinimo programa. Jau dabar Lietuvoje organizuojama nemažai renginių Lietuvos vardo paminėjimo tūkstantmečiui - vienam reikšmingiausių XXI a. tautos jubiliejų.
Spręsdama anksčiau įvardytas problemas, Šiaulių „Saulėtekio" vidurinės mokyklos mokytojų grupė parašė ir įgyvendino pilietinio ir tautinio ugdymo projektą „Knyga - pilietis - tauta". Veikla orientuota į įvairių valstybinių, tautinių švenčių, reikšmingų kultūros, istorijos įvykių populiarinimą.
Knygoje skelbiami Respulikinio kūrybos konkurso "Norime nobelio" laureatų darbai.


  • Autorius: Vytautas Šalavėjus
  • Leidėjas: Lucilijus
  • Išleidimo metai: 2007
  • Knygos puslapių skaičius: 132
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955320258

Parašykite atsiliepimą apie „Knyga - pilietis - tauta“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą „Knyga - pilietis - tauta“, Vytautas Šalavėjus. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Vytautas Šalavėjus su knyga „Knyga - pilietis - tauta“ jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga „Knyga - pilietis - tauta“ patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Vytautas Šalavėjus. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą „Knyga - pilietis - tauta“ palikti ir jūs.

 


Dažnai su „Knyga - pilietis - tauta“ perkama kartu