⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

3-5 metų amžiaus vaikai yra smalsūs bei žingeidūs. Jiems rūpi patys įvairiausi dalykai ir tėvams dažnai tenka atsakinėti į netikėčiausius klausimus. Kodėl, kas ir kaip – nuolat skamba iš mažylių lūpų. Šiuos klausimus reikia skatinti, tačiau ne visada po ranka turime atsakymus. Puikia pagalba pasimetusiems tėveliams gali tapti kategorija Informacinės ir pažintinės knygos“. Siūlome pasižvalgyti, kiek naudingos literatūros turime!

Rasta: 279
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Emocijos. Pajudink ir pažadink |
10,59 €
Turime sandėlyje
Išmok 1000 pirmųjų žodžių |
-10% su kodu: BINGO
10,59 €
Turime sandėlyje
Maestro, muzika! |
-10% su kodu: BINGO
13,89 €
Turime sandėlyje
Metai miške | Emilia Dziubak
-5% su kodu: PENKI
12,59 €
Turime sandėlyje
Mano transporto knyga |
15,29 €
Turime sandėlyje
Gyvūnų būstai | Emilia Dziubak
-5% su kodu: PENKI
14,99 €
Turime sandėlyje
Ką veikia jausmai? | Tina Oziewicz
  • Nauja knyga
13,99 €
Turime sandėlyje
Gamtos pasaulio pažinimas | Chiara Piroddi
-5% su kodu: PENKI
12,99 €
Turime sandėlyje
Kas yra mokykla? | Luca Tortolini
-5% su kodu: PENKI
10,29 €
Turime sandėlyje
Žmogaus kūnas |
8,99 €
Turime sandėlyje
Rasta: 279
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Pažintinė ir informacinė literatūra, kurią rekomenduojame 3-5 metų vaikams, apima daug įdomių ir mažyliams aktualių temų. Tėvai puikiai įvertino vieną TOP skaitomiausių tapusią autorės Emilia Dziubak knygą „Metai miške“. Paveikslėlių knygelėje vaizdžiai parodyta, kaip kiekvieną metų mėnesį keičiasi miško gyvūnija ir augmenija. Tai ir pažintinė enciklopedija, ir interaktyvus žaidimas viename.

Ypač populiari yra leidyklos „Presvika“ leidžiama serija „Jaunasis gamtininkas“. Knygeles internetu pirkti galima po vieną, arba pasinaudoti akcija ir už patrauklią kainą įsigyti visą rinkinį.

Jaunojo gamtininko serija padės vaikams pažinti ir pamilti mūsų šalies gamtą. Šios knygelės parduodamos su pridėtomis dėlionėmis, plakatais ar atmintį lavinančiais žaidimais.

Informacinės, pažintinės knygos supažindins vaikus su miško gyvūnais, ūkio gyventojais, skaičiais, raidėmis, technikos pasauliu, maisto gaminimu, gamta. O taip pat tėveliai čia ras ir itin naudingų knygų, kurios padės mažylius supažindinti su įvairiomis profesijomis (Richard Scarry „Ką žmonės dirba visą dieną?“) ar pakalbėti keblia vaikų atsiradimo tema (Mick Manning, Brita Granström „Kaip aš atsiradau?“, Cory Silverberg, Fiona Smyth „Kaip atsiranda vaikai“).

Kategorijoje „Pažintinė ir informacinė literatūra“ siūlome ne tik tradicinės formos knygas. Čia ir kiek kitokie leidiniai, pavyzdžiui, žaidimų kortelės, kurios moko skaičiuoti, rašyti ar pasakoja įdomius faktus.

Pažintiniai leidiniai leis artimiau pažinti gamtos pasaulį, reiškinius, padės mokytis kalbos, turtinti žodyną, reikšti mintis, skaičiuoti, skaityti, lavinti atmintį, suprasti savo jausmus ir kūną.

Pagalbos ranką tėvams tiesia autoriai Cecile Jugla, Klaudija Morgunova, Rasa Andrikienė, Giulia Malerbam, Celine Lamour-Crochet ir kiti. Geras ir populiarias pažinimo knygas parengė leidyklos „Jūsų Flintas“, „Trys nykštukai“, „Vaiga“, „Presvika“, „Briedis“ ir kitos.

Aprūpinkite vaikus pažintine literatūra – mažyliai patys imliausi! Taip pat rekomenduojame nepamiršti, kad tobulėti reikia nuolat, tad pirkti online siūlome gerų dalykinių knygų suaugusiems vyrams ir moterims. Ką skaityti jaunimui? Rasime knygų ir jiems! Įvairių išpardavimų metu knygos pigesnės – tai puikus metas papildyti šeimos lentynas naujais, populiariais ir įdomiais leidiniais.

Klausimai apie kategorijos prekes

Kokios prekės yra populiariausios kategorijoje - Pažintinės, informacinės knygos 3-5 metų vaikams?

Kokios prekės yra naujausios kategorijoje - Pažintinės, informacinės knygos 3-5 metų vaikams?

Kokios prekės yra geriausiai įvertintos kategorijoje - Pažintinės, informacinės knygos 3-5 metų vaikams?