Knygų rinkiniai IKI -30% PIGIAU! Naršykite čia >>

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Ko iš tikrųjų nori vaikai

Kaina: 18,99 €
Kaina su kodu: 16,14 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
  • Pristatysime: per 18-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2024-05-31 18.99 InStock
Į krepšelį 16,14 € -15% su kodu
PATOGU

Knygos „Ko iš tikrųjų nori vaikai“ aprašymas

„Ko iš tikrųjų nori vaikai“ – tai knyga tėvams, mokytojams, specialistams ir visiems, kurie nori nuodugniau pažvelgti į vaiko problemas ir išmokti atpažinti tikruosius jo poreikius.

Kaip padėti vaikui susigaudyti pagal suaugusiųjų taisykles veikiančiame pasaulyje?

    - Ar reikia tenkinti visus vaikų poreikius ir ar vaikai tampa laimingi, kai gauna viską, ko nori?

    - Ar tikrai šių laikų vaikai turi daugiau teisių ir laisvės?

    - Ar netinkamas vaiko elgesys – blogo auklėjimo rezultatas?

    - Kaip atskirti vaiko poreikius nuo norų?

    - Bausti, drausti ar leisti, atleisti?

    - Kokią žalą daro vaikystėje patirtas smurtas ir ar kelio atgal nebėra?

Į šiuos ir kitus klausimus autorė ieško atsakymų, remdamasi įvairiais moksliniais tyrimais, statistika ir garsių psichologų teorijomis. Pateikdama pavyzdžių ji filosofiškai apžvelgia, kaip vartotojiška kultūra prisideda prie problemų, su kuriomis susiduria vaikai, ir kviečia pasvarstyti, ką galėtume padaryti, kad to nebūtų.

Šios knygos išskirtinumas – praktinė dalis, kurioje pateikti dialogų su vaikais pavyzdžiai bei išsami analizė, kaip vaikus veikia mūsų parinkti žodžiai ir kokią įtaką daro jų pasaulio suvokimui. Autorė tiki, kad remdamiesi pokalbių pavyzdžiais atrasite savo būdą, kaip užmegzti ryšį su vaiku, ir išmokysite jį pozityviai žvelgti į pasaulį.

Ši knyga „Ko iš tikrųjų nori vaikai“ – lyg treniruotė prieš itin svarbią kelionę, kurią įveikę suprasite, kas iš tiesų slypi po maištaujančio vaiko kauke.

„Vaikai žino, ko nori, bet nežino, ko jiems reikia.“
Gordon Neufeld

Eglė Ramanauskaitė (g. 1979 m.) – Tauragės Martyno Mažvydo progimnazijos psichologė, anksčiau dėsčiusi kolegijoje. Jau dvidešimt metų dirba su įvairių psichologinių sunkumų turinčiais vaikais ir paaugliais, jų tėvais bei mokytojais. Aktyviai dalyvauja tarptautiniuose mokymuose visoje Europoje. Rengia seminarus vaikų ugdymo ir kitomis aktualiomis psichologinėmis temomis.


  • Autorius: Eglė Ramanauskaitė
  • Leidėjas: Tyto alba
  • Išleidimo metai: 2024
  • Knygos puslapių skaičius: 342
  • Formatas: 15x22, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094667992

Parašykite atsiliepimą apie „Ko iš tikrųjų nori vaikai“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Vaikų ugdymo ir auklėjimo knygos

Eglė Ramanauskaitė pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą „Ko iš tikrųjų nori vaikai“, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos „Ko iš tikrųjų nori vaikai“ aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos „Ko iš tikrųjų nori vaikai“ už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą „Ko iš tikrųjų nori vaikai“? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Eglė Ramanauskaitė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su „Ko iš tikrųjų nori vaikai“ perkama kartu