0

Kokybiškas miegas. Kaip užtikrinti gerą nakties poilsį

  • Nauja knyga
Kaina internetu: 10,49 €
Kaina knygyne: 12,69 €*
Sutaupote: 2.20 € (18%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Kokybiškas miegas. Kaip užtikrinti gerą nakties poilsį

  • Leidėjas: Jotema
  • Išleidimo metai: 2020
  • Formatas: 14x21, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 336
  • ISBN ar kodas: 9789955139324

2020-10-31 10.49 InStock
Į krepšelį
Knygos "Kokybiškas miegas. Kaip užtikrinti gerą nakties poilsį" aprašymas

"Perskaičiau šią knygą vienu prisėdimu, nes mane labai domina patarimai, kaip pagerinti savo miego kokybę. Ji pagrįsta revoliucine idėja, kad svarbu ne valandos, kurias praleidžiame lovoje gulėdami ir bandydami užmigti, o tas laikas, kai kietai miegame - miego efektyvumas. Ši knyga kupina staigmenų!"
Jeremy Vine

Geras nakties miegas yra būtinas smegenų ir kūno sveikatai palaikyti. Tačiau kodėl daugelį mūsų vargina miego sutrikimai? Knygoje "Kokybiškas miegas. Kaip užtikrinti gerą nakties poilsį" dr. Michaelas Mosley aiškina, kas vyksta, kai mes miegame, kas sukelia įprastas miego problemas ir kodėl standartiniai patarimai retai kada padeda.

Pats linkęs į nemigą, jis dalyvavo daugybėje miego eksperimentų ir išbandė visas esamas priemones. Ši patirtis leido jam sukurti radikalią keturių savaičių trukmės programą, kuri yra pagrįsta naujausiomis mokslinėmis žiniomis ir skirta padėti atkurti tinkamus miego įpročius per rekordiškai trumpą laiką.

Knygoje "Kokybiškas miegas. Kaip užtikrinti gerą nakties poilsį" rasite daugybę patarimų paaugliams, žmonėms, dirbantiems pamaininį darbą ir kenčiantiems nuo desinchronozės, taip pat patiekalų, kurie padės jums kiečiau miegoti, palaikydami sveiką žarnyno mikrobiomą, receptų. Ši knyga suteiks jums žinių, reikalingų miego kokybei pagerinti, stresui sumažinti ir jaustis laimingesniems.

Dr. Michaelas Mosley - žurnalistas, mokslinių laidų vedėjas ir vykdomasis prodiuseris. Gydytojo profesijos mokėsi Londono karališkosios ligoninės medicinos mokykloje, vėliau 25 metus išdirbo BBC, kur sukūrė daugybę mokslinės dokumentikos laidų. Dabar yra laisvai samdomas darbuotojas, kelių tarptautiniais bestseleriais pripažintų knygų - „Dieta 5:2“ (The Fast Diet), „8 savaičių glikemiją mažinanti dieta“ (The 8-week Blood Sugar Diet) ir „Sumanaus žarnyno dieta“ (The Clever Guts Diet) - autorius. Vedęs, turi keturis vaikus.

"Įdomi ir visiems prieinama knyga, pateikianti išties stebinančias išvadas. Jeigu jus arba ką nors, ką jūs pažįstate, kankina nemiga, privalote ją perskaityti."
Profesorė Felice Jacka, Maisto ir nuotaikos centro direktorė, Deakino universitetas

"Nuostabiai informatyvi knyga, kuri padės jums pagerinti savo miegą ir atsikratyti nemigos."
Daily Mail

Iš anglų kalbos vertė Daiva Krištopaitienė

Parašykite atsiliepimą apie "Kokybiškas miegas. Kaip užtikrinti gerą nakties poilsį"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Kitos knygos apie sveikatą

Michael Mosley parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Kokybiškas miegas. Kaip užtikrinti gerą nakties poilsį, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Kokybiškas miegas. Kaip užtikrinti gerą nakties poilsį aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Kokybiškas miegas. Kaip užtikrinti gerą nakties poilsį už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Kokybiškas miegas. Kaip užtikrinti gerą nakties poilsį? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Michael Mosley tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Kokybiškas miegas. Kaip užtikrinti gerą nakties poilsį" perkama kartu