Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Kol gyveni, tol ir mokaisi / Vek živi, vek učis. Iliustruotas lietuvių-rusų patarlių žodynas

Kaina: 12,99 €
Kaina su kodu: 11,69 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2024-04-30 12.99 InStock
Į krepšelį 11,69 € -10% su kodu
PATOGU

Knygos "Kol gyveni, tol ir mokaisi / Vek živi, vek učis. Iliustruotas lietuvių-rusų patarlių žodynas" aprašymas

Patarlių žodynas "Kol gyveni, tol ir mokaisi. ....".


Knygą sudaro lietuvių ir rusų patarlės, kurias iliustravo vaikai iš lietuvių ir rusų mokyklų. Kiekvienos patarlės reikšmė paaiškinta, patarlės papildytos variantais. Šis iliustruotas žodynas puikiai tinka ne tik mokantis gražiai kalbėti lietuvių kalba, bet ir geidaujantiems turtinti rusų kalbos žinias, tiek kitataučiams, trokštantiems šnekėti vaizdinga lietuvių kalba.


Šis leidinys yra tarptautinio patarlių projekto „Kol gyveni, tol ir mokaisi" tęsinys. Pirmojoje projekto dalyje dalyvavo moksleiviai iš Lietuvos ir Didžiosios Britanijos, išleista knyga „Lietuvių-anglų patarlės. Kol gyveni, tol ir mokaisi. Live and Learn".


Patarlės yra tradiciniai posakiai, atspindintys kalbos turtingumą ir tautos charakterį, atskleidžiantys tautos savitumo išraišką. Todėl patarlių perteikimas jaunajai kartai yra labai svarbi ugdymo priemonė. Leidiniu siekiama skatinti vaikus vaizdingai kalbėti gimtąja kalba ir turtinti kalbos žinias, tuo pačiu mokytis svetimos kalbos ir ją tobulinti per kūrybinę išraišką.


  • Autorius: Rasa Bačiulienė
  • Leidėjas: Pamėginčius
  • Išleidimo metai: 2017
  • Knygos puslapių skaičius: 128
  • Formatas: 17x25, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786099584133

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Kol gyveni, tol ir mokaisi / Vek živi, vek učis. Iliustruotas lietuvių-rusų patarlių žodynas"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Kitos knygos 9-12 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Kol gyveni, tol ir mokaisi / Vek živi, vek učis. Iliustruotas lietuvių-rusų patarlių žodynas", kurį pristato Rasa Bačiulienė. Siūlome ne tik išsamų "Kol gyveni, tol ir mokaisi / Vek živi, vek učis. Iliustruotas lietuvių-rusų patarlių žodynas" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Rasa Bačiulienė. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Kol gyveni, tol ir mokaisi / Vek živi, vek učis. Iliustruotas lietuvių-rusų patarlių žodynas". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Kol gyveni, tol ir mokaisi / Vek živi, vek učis. Iliustruotas lietuvių-rusų patarlių žodynas" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Kol gyveni, tol ir mokaisi / Vek živi, vek učis. Iliustruotas lietuvių-rusų patarlių žodynas" perkama kartu