Tik šią savaitę: VAIKŲ LITERATŪROS DIENOS! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Supergalių knyga

Kaina: 9,99 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-10-31 9.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Supergalių knyga" aprašymas

„Supergalių knyga“ - užrašinė sumaniems vaikams 10+.

„Supergalių knyga“ – berniukams ir mergaitėms, kurie siekia atrasti ir pažinti savo vidines SUPERGALIAS! Ši unikali knyga-užrašinė ne tik valadų valandoms atitrauks nuo ekranų, bet ir padės atskleisti ir išnaudoti išskirtinius Jūsų vaiko gabumus, atkreipti dėmesį į jausmus, išgirsti širdies balsą ir atrasti drąsos būti savimi! Rezervuokite savo mylimam vaikui knygą, kuri padės jam arba jai atrasti savo supergalias

Išskirtinio dizaino knygoje apstu:

įkvepiančių citatų
lengvų meditacijos pratimų
pozityvių afirmacijų
loginių galvosūkių
įdomių mįslių

O svarbiausia – ši „Supergalių knyga“ kasdien siūlo atsakyti į visai nesunkius klausimus, kurie padės atrasti save tokį (-ią), koks (-ia) esi iš tikrųjų ir koks (-ia) norėtum tapti.

Rašymas apie save sustiprina pasakojimo, rašymo įgūdžius, neretai parodo, kaip konstruktyviai ir įdomiai galima išspręsti problemas ar sunkumus tiek namuose, tiek mokykloje. Rašydamas mokaisi pažinti save, atskleisti savo jausmus, atkreipi dėmesį į tai, kaip žodžiai, surašyti popieriuje, virsta patraukliomis idėjomis.

Šioje „Supergalių knygoje“ rasite puikių mindfulness ir kitokių meditacijos pavyzdžių, kurie įkvėps ne tik vaikus, bet ir suaugusiuosius. Meditacija – tai dėmesio sutelkimas į vieną objektą. Tai gali būti kvėpavimas, vaizdinys, tyliai kartojamas žodis arba frazė – afirmacija, arba ramus minčių ir pojūčių stebėjimas, vadinamas mindfulness.

Meditacija padeda išgirsti savo norus ir atrasti stiprybės šaltinį savyje!

Vaikams ir paaugliams neretai patinka mindfulness tipo meditacija, nes ji padeda mokytis susikaupti, stiprina dėmesio sutelkimo įgūdžius, padeda valdyti elgesį, stresą, mažina nerimo jausmą, didina kūrybiškumą ir ugdo nuojautą.

Meditacija padeda išgirsti savo širdies balsą ir suteikia SUPERGALIŲ!


  • Autorius: Indrė Večerskienė
  • Leidėjas: Obuolys
  • Išleidimo metai: 2020
  • Knygos puslapių skaičius: 112
  • Formatas: 17x24
  • ISBN ar kodas: 9786094842504

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Supergalių knyga"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Kitos knygos 9-12 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Supergalių knyga", kurį pristato Indrė Večerskienė. Siūlome ne tik išsamų "Supergalių knyga" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Indrė Večerskienė. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Supergalių knyga". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Supergalių knyga" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Supergalių knyga" perkama kartu