⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Kosmetologijos užrašai, I dalis

5.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina: 8,39 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-07-20


2022-08-31 8.39 InStock
Į krepšelį

Knygos "Kosmetologijos užrašai, I dalis" aprašymas

Ši metodinė knyga "Kosmetologijos užrašai", skirta studentams, studijuojantiems pagal aukštųjų neuniversitetinių studijų Kosmetologijos studijų programą, kosmetikams - praktikams, norintiems papildyti savo turimas žinias.

Metodinė knyga "Kosmetologijos užrašai"  sudaryta iš dviejų skyrių: bendrosios kosmetologijos ir kosmetinės chemijos bei medžiagotyros. Parengta medžiaga apima nemaža temų, duodančių supratimą apie tai, kas yra kosmetologijos mokslas ir koks jo ryšys su medicinos mokslais, koks yra kosmetikos darbo objektas ir pagrindiniai darbo uždaviniai, apie odos sandarą ir jos funkcijas bei jų sutrikimus, kokie yra odos tipai ir pagal kokius kriterijus oda skirstoma į atskirus tipus, kokie procesai vyksta odoje priklausomai nuo vidinių ir išorinių faktorių, nuo ko priklauso odos senėjimas ir kas vyksta jo metu.
Mokomoji knyga leis suvokti, kas tai yra odos kosmetologinė anamnezė ir diagnozė, kokia yra kosmetinių preparatų sudėtis, kokie aparatai naudojami kosmetologijoje. Šiuose "Kosmetologijos užrašuose" nekalbama apie kosmetinių procedūrų atlikimo metodikas, nes tai yra "Kosmetologijos užrašų" antroje knygoje.


  • Autorius: Silvita Vasiliauskienė
  • Leidėjas: Ciklonas
  • Išleidimo metai: 2004
  • Knygos puslapių skaičius: 117
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9955-497-44-0

Kiti taip pat domėjosi


2021-07-20

Parašykite atsiliepimą apie "Kosmetologijos užrašai, I dalis"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Knygos apie kitas studijas

Silvita Vasiliauskienė pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Kosmetologijos užrašai, I dalis", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Kosmetologijos užrašai, I dalis" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Kosmetologijos užrašai, I dalis" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Kosmetologijos užrašai, I dalis"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Silvita Vasiliauskienė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Kosmetologijos užrašai, I dalis" perkama kartu