0

Kosmetologijos užrašai, I dalis

Šiuo metu neparduodama
KNYGŲ IŠPARDAVIMAS

SLAPTAS PASIŪLYMAS
2€ NUOLAIDA perkant virš 25€
su nuolaidos kodu: PPSLAPTA
Informacija

Kosmetologijos užrašai, I dalis

  • Leidėjas: Ciklonas
  • Išleidimo metai: 2004
  • Puslapių skaičius: 117
  • ISBN ar kodas: 9955-497-44-0

Šiuo metu neparduodama

Aprašymas

Ši metodinė knyga "Kosmetologijos užrašai", skirta studentams, studijuojantiems pagal aukštųjų neuniversitetinių studijų Kosmetologijos studijų programą, kosmetikams - praktikams, norintiems papildyti savo turimas žinias.

Metodinė knyga "Kosmetologijos užrašai"  sudaryta iš dviejų skyrių: bendrosios kosmetologijos ir kosmetinės chemijos bei medžiagotyros. Parengta medžiaga apima nemaža temų, duodančių supratimą apie tai, kas yra kosmetologijos mokslas ir koks jo ryšys su medicinos mokslais, koks yra kosmetikos darbo objektas ir pagrindiniai darbo uždaviniai, apie odos sandarą ir jos funkcijas bei jų sutrikimus, kokie yra odos tipai ir pagal kokius kriterijus oda skirstoma į atskirus tipus, kokie procesai vyksta odoje priklausomai nuo vidinių ir išorinių faktorių, nuo ko priklauso odos senėjimas ir kas vyksta jo metu.
Mokomoji knyga leis suvokti, kas tai yra odos kosmetologinė anamnezė ir diagnozė, kokia yra kosmetinių preparatų sudėtis, kokie aparatai naudojami kosmetologijoje. Šiuose "Kosmetologijos užrašuose" nekalbama apie kosmetinių procedūrų atlikimo metodikas, nes tai yra "Kosmetologijos užrašų" antroje knygoje.

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu