Agnė Šneiderienė – vieniems jau gerai žinomas, o kitiems dar tik naujai atrandamas vardas. Tai kūriniai, kurie nepalieka abejingų, kiekvienoje knygoje galite atrasti kažką naują ir dar neskaitytą. Agnė Šneiderienė kasdien užkariauja vis daugiau skaitytojų širdžių. Galbūt ir Jūs būsite vienas iš jų?

Agnė Šneiderienė savo biografijos istoriją papildo ypatinga meile įvairiai literatūrai ir skirtingų žanrų knygoms.

Agnė Šneiderienė knygos

Rasta: 4

Su COVID-19 susijusių ekonominės veiklos apribojimų ir valstybės intervencinių priemonių efektyvumo vertinimas | Agnė Šneiderienė, Daiva Labanauskaitė, Jelena Skarbalė, Rasa Žilienė
  • Nemokamas pristatymas
-10% su kodu: PATOGU
54,49 €
Kaina su kodu: 49,04 €
Turime sandėlyje
Atsiėmimas Vilniuje
po 1 darbo val.
Sustainable Green Growth: Essentials for Youth | Agnė Šneiderienė, Jelena Skarbalė, Rasa Žilienė
-10% su kodu: PATOGU
15,57 €
Kaina su kodu: 14,01 €
Turime sandėlyje
Atsiėmimas Vilniuje
po 1 darbo val.
Sustainable Blue Growth: Essentials for Youth | Agnė Šneiderienė, Jelena Skarbalė, Rasa Žilienė
-10% su kodu: PATOGU
15,57 €
Kaina su kodu: 14,01 €
Turime sandėlyje
Atsiėmimas Vilniuje
po 1 darbo val.
Rasta: 4

Turbūt todėl kūriniai stebina įdomiu stilistikos perteikimu, išskirtiniais pastebėjimais ir nuoširdžiu prisilietimu prie skaitytojo pasąmonės.

Kūryboje juntamas lengvumas, profesionalumas, apgalvotos detalės. Ne visiems autoriams tai pavyksta! Susipažinkite su knygomis, kurios padės atitrūkti nuo realybės ir minčių bei pajusti tikrą skaitymo malonumą.

O geriausia tai, kad visus norimus šio ar kitų autorių kūrinius galite lengvai ir patogiai įsigyti internetu. Pirkti taip paprasta – vos keliais mygtuko paspaudimais, įsidėkite knygą į krepšelį, o mes pasirūpinsime greitu pristatymu!

„…literatūros uždavinys: pažinti save, pažinti ir suprasti kitą žmogų, patenkinti mūsų sielos grožėjimosi troškimą ir tuo mus žmoninti, kelti ir auklėti.” – Juozas Grušas